araba sigortasi – yükseliste

Bu enflasyonist talepleri nedeniyle zaman içinde artirmak için herhangi bir sigorta politikasinin fiyat beklediginiz. Belki de endise verici bir% 10 artis geçen yil boyunca araç sigorta sektöründe dikkat edilmistir ve bu egilim devam edecek gibi görünüyor.

Deloitte tarafindan actioned bir rapora göre, hafta basinda serbest birakildi hangi bulgular, ortalama üçüncü parti politikasi 519 £ Bu Agustos geçen yil Agustos £ 473 iken artti. Biz kapsamli kapagin ortalama maliyeti bir göz atin, bu simdi 458 £ duran son bir yil içinde% 4 bir artis göstermistir.

Birçok fiyatlarinin basit sekliyle finansal bir ürün yelpazesi karsilastirin ve sonra müsteri için teklif bir listesini döndürür hangi mali karsilastirma siteleri tanitimiyla düsmesi baslar inaniyordu.

Bu toplayici siteler hakkinda getirecek rekabet sigorta sirketleri en ucuz kalmasi amaciyla fiyatlarini yorumlayan neden olacagi düsünüldü.

Soru, neden bizim araba sigorta poliçeleri üzerinde sürekli artis bir süre aci çekti ve bu egilim gerçekten devam edecek mi?

Bu gibi görünüyor yatan neden tüm mali piyasasinin mevcut ekonomik istikrarsizlik ve Ingiltere baz orani artar Bankasi neden ve etkisidir. Bu hiç süphesiz ev sigortasi büyük akini tarafindan kötü yapildi yaz yasanan korkunç sel sirasinda karsilastigi sigorta iddia ediyor.

Toplam hasar rakami sigorta sirketleri kar marjlarini korumak istiyorsak bir politikasinin ortalama fiyat artis gerekli olabilir neden görebilirsiniz milyar 2-3 TL arasinda durmak söyledi. Ile

Tabii ki motorlu sigorta primi, bunlar arasinda maliyetini azaltmak için yapabileceginiz bazi seyler vardir, etrafinda alisveris, politika gönüllü asiri degistirerek, istenmeyen çikartma, zaten yoksa bir alarm sistemi kurulumu bir ve üzeri Tüm hiz noktalari ve yenileme zamani geldiginde pahaliya mal olabilir kazalari önlemek için güvenli sürüs.