dui otomatik sigorta

DUI otomatik sigorta primi düzenli orani% 200% 300 gibi yüksek bir. DUI mahkum sürücüleri için alkol etkisi altinda araç bir trafik kazasi var olanlardir. Bu baglamda, otomatik sigorta sirketleri yüksek riskli sürücüleri DUI inançla sürücüleri düsünün ve bir yüksek prim ile tahsil edilir. Sürücü DUI mahkum ise, onun / onu otomatik sigorta sirketi ya hemen politika iptal veya yenilemek olmaz. Otomatik sigorta sirketleri hala var oldugunu DUI mahkum ancak yüksek otomatik sigorta prim sunmayi umuyoruz sürücüler için sorun otomatik sigorta primi. Mahkum bir DUI de DMV bir idari askiya alinmasiyla karsi karsiya olabilir. Eger çok seyahat ediyorsaniz, belirli kosullar altinda geçici lisans izin durumlari vardir.
dui otomobil sigortasi orani
Eger alisveris yapmak ve otomatik sigorta sirketi derecelendirme karsilastirmak isteyebilirsiniz böylece DUI mahkumiyet gerçekten bütçenizi zarar verebilir. Böyle yaparak, otomatik sigorta saglayici en ucuz DUI sigorta orani sunan bileceksiniz. Bu ucuz DUI sigorta orani aldiginizdan emin olmak için mümkün oldugunca çok sayida otomatik sigorta sirketleri satin almak için daha iyidir. Otomatik sigorta sirketi derecelendirme karsilastirarak size ucuz otomobil sigortasi oranlari almak için yapabileceginiz tek sey ancak unutmayin.
yapmaniz gereken ne
DUI otomatik sigorta poliçesi yüksek otomatik sigorta orani uzak kalmak için en iyi yolu zaman alkol etkisi altinda araç kaçinmaktir. Iyi sürüs kayit tutarak, ucuz DUI sigorta poliçesi almak daha fazla tasarruf edeceksiniz. Hatta ucuz DUI otomatik sigorta orani, hala normal fiyatinin fazla bir yüzde yüz. Bu normal fiyat ile, yine farkli kosullar altinda indirim yoluyla oranlarini düsürebilirsiniz. Bunlara örnek ögrenci için iyi notlar almak ve daha az pahali araba satin alma, iyi bir sürüs kayit tutma, araç güvenlik özellikleri yasiyorsaniz.