hayat yerlesim – komisyoncu rolü

Hayat yerlesim pazar çogunlukla bir düzensiz bir içindir. Bu, kendi risk girin anlamina gelir. Temsil olmadan bir hayat sigortasi satmaya çalisan kendinizi açik kalp ameliyati yapmaya çalisiyor biraz benzer … anestezi olmadan. Iyi gitmek için gitmiyor. Yani, komisyoncu rolü nedir?

Bir hayat yerlesim götürü yatirim için bir hayat sigortasi satis islemidir. Bu basit geliyor ve bazi açilardan öyle. Digerleri ise, çok kompleks. Bu öncelikle alicilar yatirimcilar gerçeginden kaynaklanmaktadir. Bu hayal herhangi bir streç tarafindan kendilerine kötülük yapmaz. Bunlari yapmak ne ise, onlar için en iyi anlasma almaya çalisirken bireylerin grubudur. Bu da onlarin ücret ve benzeri ekleyin, fiyati asagi itmek için çalisacagiz anlamina gelir. Bu da, oluyor ve bu üstesinden gelmek için karsi teklif ne anlamak gerekir. Senin komisyoncu içeri giriyor

Bir yasam yerlesim broker iyi sektöründe tecrübeli, ancak herhangi bir yatirimci bagimsiz bir profesyonel. Eger … ve yazili olarak bunu kabul – broker sadece bir parti için çalismasi gerekir. Gibi önemli, size komisyoncu bir yüzde komisyon üzerinde çalismak istiyorum. Bu son derece önemlidir. Neden? Broker onlar için politika satmak ne kadar para ödendi edilir. Bu sizin yararina da mümkün olan maksimum, elde etmek için onlarin yararina böylece var!

Senin komisyoncu tam olarak ne yapar? Peki, yatirimcilarin gelen teklifleri almanin oldukça belirgin adim vardir. Iyi polis-kötü polis senaryolari müzakerelerde uygulanabilir ki bu ötesinde, ancak, komisyoncu ve yatirimcilar arasinda bir tampon görevi görür. Daha pratik bir düzeyde, komisyoncu da sigorta sirketi tarafindan herhangi bir politika gereksinimleri toplanmasi ve süreç dahil olmak üzere ilgili tüm evrak ilgilenir. Son olarak, komisyoncu, sorunlari tartismak ve almaya baslamak tekliflerin niteligine tavsiye almak için bir ses karti olarak hareket edecek.

Bir hayat yerlesim satan bir düzensiz eylemidir. Sonuç olarak, bu bir yasam yerlesim broker islem sizin için ayakta olmasi önemlidir. Almak için emin olun.