Hindistan araba sigortasi

Bu güvenlik en pahali ve ayni zamanda en etkili politika biri oldugu bilinen bir gerçektir. Ayrica bu senin hatan veya baskasinin suçu bile sürücü ve trafik kurallarina uymak ne kadar güvenli olursa olsun, aksilik önlemek degil biliyorum, bu biz degistiremezsiniz sey ama biz bunun için hazirlanabilir ve önleyici almak önlemler korunma tedaviden daha iyidir çünkü. Bunu yapmanin en iyi yolu, dogru araç sigorta poliçesi ve ayni zamanda bir saglik sigortasi olsun.

Küresel takip ve bazi alanlarda ek gereksinimi gerekli bazi yasalar vardir. Bir kaza durumunda, araba sigortasi takip kural neredeyse Hindistan’da birçok eyalette aynidir. Hindistan’da, araba sigortasi da otomobil sirketleri veya otomobil sirketi sahipleri ile isbirligi var çesitli banka ve finans kurumlari tarafindan yapilir.

Temelde takip Sigorta Bu tür birinin eylem sonucunda, araç üzerindeki kayip ve zararlar kapsar. HMT Traktörler, Royal Enfield, Chevrolet, BMW, Toyota, Ford, Rolls Royce vb gibi büyük sirketler önemli sigorta kurulusu ICICI Lombard iken.

Araba sigortasi temelde korumak veya aracin çalinmasi ya da daha kötüsü bir kaza olarak herhangi bir talihsiz ve beklenmedik bir olay sizi korumak için yapilir. Sigorta sizin için mükemmel ayni zamanda da cebinde kolay ve esnek planlari ile saglamak için önlem Bu tür için, araba sigortasi gibi çok para ödemek zorunda degilsiniz bu günümüzde çok uygun.

Bir kaza durumunda ve diger sürücüler ariza ve sürücü sigortali ise de o zaman sürücü sigortali degilse toplamak mümkün olurdu asla para toplamak mümkün olacaktir. Yani, bu araba sigortasi yasa ile zorunlu neden olarak ana nedenidir.

Zorunlu oldugu için bakti ve hatta bunu önlemek için denenmelidir. Sigortasi olmayan bir araba sürüs ayricaliklarinin askiya alinmasina neden olabilir ve bazi durumlarda agir para cezasini ya da hapse ya da her iki durumun vahametini bagli olabilir.

Araba sigortasi bakimi koruma kendini eylemidir. Yani, sorumlu ve araç için araba sigortasi edinin.