i bir önceden var olan durum ile saglik alabilirsiniz

Eger geçmiste saglik sorunlari var miydi? Ya da su anda reçeteli ilaçlar aliyor? Eger varsa veya Kaliforniya’da sorun saglik sigortasi elde vardi sahip olacak?

Aslinda size Kaliforniya’da bir bireysel saglik sigortasi için basvuruda zaman, grup saglik sigorta poliçeleri aksine, tibbi aracilik geçmek zorunda oldugunu. Bu nedenle, yukarida belirtilen gibi nedenlerle bir dizi için saglik için düsüs olabilir.

Ben 16 yildir Güney Kaliforniya, Los Angeles bölgesinde bir saglik sigorta acentasi olmustur. Ben her zaman su anda saglik sigortasi varsa yeni bir plan için onaylanmis oldum kadar, sen plani memnun degilseniz, ya da çok fazla ödeme düsünüyorum bile, mevcut kapsama iptal etmeyin o benim müsteri tavsiye! Daha önce kabul edildi diye, orijinal basvurunun bu yana saglik degismis olabilir ve bu nedenle yeniden onaylanacaktir garantisi yoktur.

Eger düsüs varsa, biz o zaman seçenekleriniz üzerinden gidecek. Düsüs nedeni dayanarak, karara itiraz olabilir, ya da sadece Güney Kaliforniya’da baska bir tasiyici için de geçerlidir. En tasiyicilari benzer poliçe kurallari kullandiklari için, size olumlu bir sonuç sonraki sefer mümkün olan en iyi sansi vermek için, söz konusu saglik sorunu ya da sorunlari ele isteyeceksiniz.