Illinois düsük maliyetli saglik sigortasi almak için nerede

Illinois, 1.4 milyon yetiskin saglik sigortasi yok. Ve bu sayi sigorta maliyetleri gidip isletmelerin sigorta yardimlari azaltmak veya damla olarak artmasi bekleniyor. Peki nereye Illinois düsük maliyetli saglik sigortasi bulabilirim?

seçeneklerinizi

Birçok Illinois sakinleri isverenleri yoluyla yeterli saglik sigortasi almak için sansli. Issiz konum veya sirket saglik sigortasi sunmuyor Ancak, yine de kapsama alabilirsiniz:

* Eger saglik sigortasi teklif veya isveren saglik sigorta yardimlari düstü bir is birakti varsa, COBRA kapsama içine bakmak. COBRA kendi maliyet birkaç ay için eski isverenin saglik sigortasi plani altinda kapsama alani sunuyor.

* Kapali Illinois, devlet saglik sigortasi programi içine bak. Bu program çocuklar, düsük gelirli sakinleri, sigortasiz yetiskin, isletmeler ve orta sinif ailelerin de dahil olmak üzere Illinoisli çesitli için saglik ve sigorta giderlerinin düsürülmesine yardimci olur.

Bir kurulustan * Grup sigorta. Eger örnegin üniversite mezunlari grup ya da profesyonel bir grup olarak bir organizasyon araciligiyla saglik sigortasi satin alirsaniz, daha düsük bir grup orani hak kazanmak için mümkün olabilir.

* Bireysel saglik sigortasi plani sahipsiniz. Bu en pahali seçenek olabilir, ama ayni zamanda en bireysel planlari birçok türleri mevcuttur gibi seçenekler sunmaktadir: kapsamli seçenekleri içerisinde, büyük saglik sigortasi, acil kapsama, kisa vadeli kapsama, PPOs, HMOs ve POS.

düsük maliyetli Illinois saglik sigortasi bulma

Tek bir saglik sigortasi plani satin almaya karar verirseniz, bir sigorta karsilastirma sitesi düsük maliyetli bir politika bulmak için en iyi yerdir. Bu sitelerde kendinizi ve saglik sigortasi ihtiyaçlari hakkinda bilgileri içeren bir form doldurarak birkaç dakika harcamak. Sonra size birden fazla A-dereceli sigorta sirketlerinin saglik sigortasi tirnak alirsiniz formu doldurun.

En iyi web siteleri de size soru sormak ve (asagidaki baglantiya bakiniz) sizin için en iyi saglik sigortasi plani olsun emin olun böylece bir online sohbet servisi üzerinden sigorta uzmanlari ile konusalim.