müteahhitler sorumluluk sigortasi california – bazi olaylari

Bu insaat sektöründe ne kadar korumali önemli degil, kaza ve isletme sahibi ve Müteahhitler Sorumluluk Sigortasi Kaliforniya telafi gereken isçilere yaralanmalar için bir kapsam nedeniyle kaza tazminat için is ve mali kaybi müteahhitler korur her zaman vardir . Sözlesme is yaralanma ve aci kayiplar yüklenici karsi isçilerin kapsayan politikasinin bu tür olmadan baslatilamaz is böyle bir türüdür. Yüklenici sorumluluk sigortasi is olaylari kapsar ve ayni zamanda dava ve kendi kisisel kaybi yüklenici kapsar. Politikasi bu tür kapsama süresi sözlesme süresi dayanmaktadir.

Orada Müteahhitler sorumluluk sigortasi California birçok türü vardir ve dogru bir seçmeden önce, is sahipleri bir pazar arastirmasi yapmak ve politikalari ve saglayicilari, çok çesitli karsilastirmak gerekir. Bazi türleri tüm çalisanlari kapsayacak sekilde ihtiyaç ve is hacmi sigorta sorumluluk gereksinim düzeyi karar verir. Çalisanlari ve toplam maas ya da ücret sayisi da prim orani ve çalisanlarin her türlü sigorta orani her zaman risk faktörü nedeniyle bir ofis memuru daha yüksektir da bir agir ekipman operatörü bir prim olarak ayni degildir belirler.

Müteahhitler uygun Müteahhitler Sorumluluk Sigortasi Kaliforniya satin almadan önce kaplanmasi gerekmektedir yükümlülük tutari belirlemek gerekir. Onlar daha 2 milyon ya da 1 milyondan fazla, olabilir. Aksi takdirde sigortaci politikasini kabul olmayabilir kaplanmasi gerekmektedir 1 milyon en az kap vardir. Yüklenici ayni zamanda daha fazla risk daha yüksek kapsama alani ve prim çeken sahip is olarak is katilir yüklenici isin türüne degerlendirmek gerekiyor. Bir farkli sigorta teklif almak ve en uygun politika seçmeden önce uzmanlarin yardimiyla bunlari karsilastirmak gerekiyor. Internet bu online yapilabilir baska çok yararli bir ortam oldugunu.