nasil hayat sigortasi yerlesim atilmalidir olan

Nadiren tartisilmistir hayat sigorta poliçeleri gibi görünüyor çevreleyen alanlardan biri, ölüm yardimi gelirleri için yerlesim islenme biçimiyle ilgilidir. Gibi süreç nedir? Burada nasil çalistigini genel bir bakis.

Politikasi yararlanicilara gelirleri disari dagitim Çogu her bir sigorta ayni prosedürleri kullanir. Bunu dedi, sirketinizin özel politikasi hakkinda ajan konusmak isteyeceksiniz.

Saglamak için istenecektir ilk seylerden biri gerçek hayat sigortam. Umarim güvenli bir yerde birakti ve kayip degil, ama bu durumda bile yine de her sey halledilir alabilirsiniz edildi. Sadece biraz daha fazla zaman alacak. Burada bir baska nokta birden fazla politikasi olmadigindan emin olmak için bazi kontrol yapmaktir. Eger ölen kisinin kisisel islerden sorumlu biriyseniz, diger politikalari kontrol ediniz.

Sigortaci gerektirir bir sonraki sey ölüm belgesinin bir kopyasidir. Tüm sirketler bu isteyeceksiniz. Temel olarak, sirket doldurmak istiyoruz ve ölüm belgesinin bir kopyasini geri gönderir bir form olacaktir.

Diger sekillerde diger kurumlar arasinda böyle Sosyal Güvenlik Kurumu veya IRS gibi yerlere göndermek için gerekli olacaktir.

Hayat sigortasi sirketi tamamlanan bilgileri ve gerekli formlari vardir sonra, yerlesim 30 gün veya daha az içinde gönderilecektir için devam bekleyebilirsiniz. Dogal olarak, onay özel yararlanici gidin ve politika ve / veya olacak yazilmistir ne olursa olsun düzenlemeleri takip edecek.

Hayat sigortasi yerlesim oldukça basit ve hizli bir sekilde halledilir bulunmaktadir. En zor kismi birçok durumda birlikte kagitlari oluyor.