tür hayat sigortasi planlarinin

Çogumuz iyi Vadeli Hayat Sigortasi ile tanismis oldular. Onun her yerde çok yaygin – yürümek asagi sokak ve LIC poster var, köse asagi bakmak ve HDFC baska bir et var ve orada bagirarak et çikan bir yasli kisi bulabilirsiniz – “Kum Sigorta Lene Ki Bimari “. Bu hepimizin bildigi ve her gün bakin.

Ama biz genellikle bilmiyorum hayat sigorta poliçeleri Kind hakkinda, bu sirketler sunuyoruz. Ne olursa olsun hayat sigorta sirketinin adi – ons – hepsi eklenti farkliliklar ile ayni temel politikalari vardir.

Bulacaksiniz politikasinin birinci tür Servet Yaratilis Politikalari oldugunu. Bu Politikalarin genellikle Ulips vardir; Birim prim olarak sizin tarafinizdan ödenen para akisi ve piyasadan büyük getiri Sigortasi Planlari Baglantili oldugunu.

Ikinci tür bireysel politikalari olarak bilinir. Bu politikalar temel olarak Para yedekler veya Vadeli politikalari ya vardir. Para Iade politikalari belirli bir süre sonra emin döner vermek uzun vadeli kosullaridir. Bunlar garantili politikalar vermek dönüs politikalari emin bulunmaktadir. Vadeli politikalar 10, 15, 20 veya 25 yil gibi belirli bir dönem için bir sigorta vermek olanlardir …. Genellikle bu yüksek riskli bir ortamda çalismak veya ölüme egilimli insanlar tarafindan alinir.

Politikasinin üçüncü türlü Premium Garantisi Planlari olarak bilinir. Bunlar belirli bir süre sonra oldukça geleneksel olanlar ve garanti para geri döndü.

Dördüncü tür Koruma Planlari olarak bilinir. Politikalarin bu tür ailesine koruma saglama fikri ile formüle edilmistir. Burada tek tek ana odak degil, burada önemi var ailesidir. Hayat sigortasi dolayisiyla planlari bireyin ölümü halinde tüm aile koruma saglama fikri ile yapilir.

Erkeklerde Hint Dernegi olarak bütün tek ekmek gelirliler olmak, Hayat Sigortasi Planlari genellikle bir zorunluluk haline gelir. Sigortali olmayan ve hatta emeklilik sahip olmayan insanlar sirketler tarafindan saglanan verilen, akilda sevdiklerinin gelecegi tutarak sigorta poliçesi almak gerektigini planliyor ..