yasam yerlesim potansiyel üstünlükleri

Bir sey oldugu gibi, hayat yerlesim üstünlükleri ve olumsuz yanlari vardir. Bu makalede, biz hayat yerlesim üstünlükleri bir göz atin ve satis dikkate birine ne anlama.

Bir hayat yerlesim sadece sigortali sahsin ölümü veya prim eksikligi için politika süresi geçerse önce hayat sigortasi satmak için bir karardir. Politikalar genellikle yaslilar tarafindan satilan ve zekâ 10 ile politika karsisinda degerinin yüzde 30 her yerde döner, para oldukça büyük miktarda biçmek vardir.

Yasam yerlesim sürecinin pozitif göz önüne alindiginda, ilk belki de en açiktir. Hayat sigortasi satan bir bol mesafe ile saglar. Bir milyon dolarlik bir ölüm yardimi ile bir degisken politikasi vardir, bir 65 yasindaki erkek düsünelim. Biz yüzde 20 için politika satiyorsaniz, gelir herhangi bir ücret ve maliyeti $ eksi 200,000 olacaktir. Çogu yatirimcilar için güzel bir mali destek oldugunu.

Ikinci pozitif bir yasam yerlesim ile birlikte maliyet azaltici oldugunu. Ben prim yas olarak çok külfetli hale söylemek zorunda degilsiniz. Bir hayat sigortasi bu süreçte satildigi zaman alici prim ödemeleri üzerinde yer alir ve kisisel bütçe mali esneklik kazanmak.

Üçüncü bir önemli pozitif bir sivi sürümü için bir likit olmayan varliktan harekettir. Bir hayat sigortasi gerçekten hiçbir kullanilabilir degeri vardir. Onlari nakit degeri ile bile politikalari sadece oldukça acinacak miktarda krediler için izin verir. Tüm ve tüm bir hayat sigortasi esiniz ve mirasçilarina büyük bir yarar gerçekten. Onu satarak, bunu kullanmak ve keyfini çikarmanizi saglar bir sekilde zaman içinde ileriye bu yarar getirmek.

Bu sizin politikasi satmak için acele gerekir anlamina mi geliyor? Tabii ki degil. Herhangi bir büyük mali karar oldugu gibi, anlasmanin pozitif ve negatif tartmak için nitelikli bir mali danisman ile oturup gerekir.