ara yöneticileri sigorta – özgürce çalismak için profesyonel saglanmasi

Geçici Yöneticisi meslek gerçekten “isler arasinda” degil, bir tam zamanli bir is kabul etti. Bu meslegi kendi olanlar üzerinde olma özgürlügü vermesine ragmen, Geçici Yöneticileri sirket çalisanlari tarafindan alinan faydalari hakkina sahip degildir. Bu meslek güvenlik, düzenli bir gelir ve hastalik parasi, tatil ödeme ya da emeklilik gibi kurumsal islerin diger konfor sunmuyor. Geçici Yöneticileri kendi sigorta almak zorunda.

Sadece “limited sirket statüsü” olmasina ragmen Geçici Yöneticileri, anlasmazliklar ve dava karsi karsiya kalabilirler. Sabit tutar için Geçici Yöneticileri Sigorta müzakere Geçici Yöneticileri Dernekleri vardir. Bu sigorta saglayicilari rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Sigorta Geçici Yöneticileri Kisisel Yönetimi ve Seçimi, IK Danismanlari, Satis, Pazarlama ve Halkla Iliskiler, Satin Alma, Finans ve Muhasebe, Kalite Sistemleri, Üretim, Dagitim, Operasyon, Degisim Yönetimi, Egitim, Is Süreçleri Re gibi farkli alanlarda çalisan geçici yöneticiler için kullanilabilir -mühendislik, Sirket Gelistirme ve Planlama, Kamu Hizmetleri Yönetici, Birlesme ve Devralmalar ve digerleri.

mesleki tazminat
Geçici Yöneticisi Sigorta bazilari bir paket olarak Mesleki Sorumluluk Kapak sunuyor. Geçici yöneticileri bu tür Geçici Yöneticileri Sigorta veren sirketlerin ve hatta atamalari baslamadan önce bu kapak sunan “Sadece Danismanlar” online hizmetlerinden TL 250k veya daha fazla standart ihtiyaci baslayarak politikasi alabilir. Primler kapak seviyesi ve beklenen ciro ile giderilen ve kadar £ 1M olabilir. Bu sigorta savunma giderleri ve ödenecek takip eden zarar mücadele için “Ihmal Suit” için önemli kapak saglar. Bu da gibi “agrega” ya da “her” iddia için olabilir. Hiçbir Ilk iddia için fazla, ama “her iddia” için 250 sonradan TL.

isveren sorumluluk
Personel istihdam ise, bu politika isverenler için tazminat saglar ve £ 1M en fazla kapak alabilirsiniz. Hiçbir asiri.

kamu / ürün sorumlulugu
Is islemleri sirasinda üçüncü sahis ya da maddi hasar veya kaza sonucu yaralanma hakkinda getirmek için dava karsi karsiya ise sirket sahipleri için, bu politika, tazminat için kapsama alani sunuyor. Genel Sorumluluk için, £ 1M en fazla kullanilabilir için kapak. Hiçbir asiri.