Eger gelir koruma yok gelemez

Genellikle bu aileler ve koruma sigortasi çesit almaya basarisiz bireyler oldugu anlami olan ‘Koruma Gap’ olarak adlandirilan iliskin ticaret basin dolasan birçok rapor vardir. Tahminler bu aslinda ne kadar parasal göre degisebilir ama tartisma götürmez bir sey hayat sigortasi en formlari için kamu ilgisizlik oldugunu onunla çok sey var.

Çogu kisi ilk mülk satin alirken sigorta çesit sahip anlamda görmek ama o zaman bile birçok gerçekten bunu göze alamaz sikayetçi. Toplami emin çünkü bu argüman gerçekten özellikle bu durumda onlarin en ucuz seçenektir ipotek koruma, yaptirmayi genç saglikli sigara içilmeyen çift için, su tutmaz, ya onlari ölmek gerektigini, ödenen tutar dönemde azalttigini ipotek alindi ??ve kredi ödemek için tasarlanmistir. Tipik bir örnek olarak 26 yasinda bir erkek ve kadin sigara içilmeyen çift £ 8,90 ayda £ 125000 emin bir toplami ile 30 yildir garantili bir prim ile ipotek koruma satin almak olabilir. Yani sadece £ basina 2 hafta onlar da onlari ipotek ödedi bir sonraki otuz yil içinde ölmesin koruma var. Elbette bu en kötü durum senaryosu meydana gelirse büyük mali zorluk hafifletmeye yardimci olarak deger yasiyor.

Bu gerçekten degerli olan sorun inandirici müsterilerine bunu onlara asla edebilecegi bir zihniyet var gibi son derece zor olabilir. Ancak hepimizin bildigi ya da gerçekten bu itirazi bosa çikarir, böylece yirmili, otuzlu ve kirkli ölen insanlarin duymus. Tabii ki müsteriler kendilerini ve sevdiklerini korumak ve bu mutlaka erken ölüyor anlamina gelmez göz önüne alinmasi gereken birçok seçenek vardir.

Onlarin ilk ipotek almak zaman Müsteriler gerçekten kritik hastalik kapak, gelir koruma sigortasi ve aile geliri yarar gibi tüm koruma seçenekleri düsünmelisiniz. Müsterilerin ihtiyaçlarini öncelik ve uygun yerlerine kapak en azindan çesit ne olursa olsun bu kadar bir aylik bütçe ayarlamak için en iyi tavsiye gerçekten.