ev sahibi sigorta oranlari – en ucuz almak için

Bu kasirgalar, hortumlar, sel, ve ekonomide genel bir kriz olarak felaketler sayesinde, ev sahibi sigorta oranlari tüm Amerika Birlesik Devletleri üzerinde artiyor. Peki size ihtiyaciniz olan koruma ödün vermeden ev sahibi sigorta için mümkün olan en ucuz fiyata almak emin olabilirsiniz? Iste nasil …

farkli sigorta sirketleri ile ücretlerini kontrol

Eger birkaç yil için ayni sigorta sirketi ile oldum, sadece farkli bir sirket geçerek tasarruf mümkün olabilir. Sigorta oranlari bir sirketten digerine yüzlerce dolar göre degisebilir, bu nedenle size en iyi oranlari ile bir sirket seçmek emin olmaniz gerekir.

Diger firmalardan ücretlerini kontrol etmek için en kolay yolu bir sigorta karsilastirma web sitesine gidin. Sadece basit bir çevrimiçi anket doldurmak, ve sonra birden fazla A-dereceli sigorta sirketlerinin teklif alirsiniz.

En iyi sigorta karsilastirma siteleri sizinle konusmak ve ev sahibi sigortasi hakkinda herhangi bir soru cevap yandan sigorta uzmanlari var çünkü herhangi bir sorunuz varsa ve karanlikta kalan olmayacaktir. (Asagidaki baglantiya bakiniz.)

indirim aramak

Yeni bir tane için geçerli sigorta sirketi veya anahtar sopa olsun, sizin için hak tüm indirimler aliyoruz emin olmak gerekir. Sizin ev sahibi sigorta faturasi azaltabilir Ortak indirimler sunlardir:

* Sigara içmeyen indirim eger kimse evinizde sigara içinde

Eger üst düzey bir konum * Yasli indirim eger

Bu duman dedektörleri, yagmurlama sistemleri, ve sürgü gibi güvenlik özellikleri için * Indirim

Evinizde kurulu alarm sistemleri için * Indirim

Ayni sirket ile otomatik ve ev sahiplerine sigorta poliçesi ikisine birden sahip olan için * Otomatik / home indirim.

Sizin için hak ve bunlardan yararlanmak baska bir indirim varsa sigorta profesyonel isteyin.

indirilemeyen yükseltmek

Indirilemeyen sigorta sirketi ödeme baslamadan önce herhangi bir iddia dogru ödeme miktaridir. Eger indirilemeyen yüksek ayarlarsaniz, prim düsük olacaktir.

kredi gelistirmek

Kötü bir kredi notu varsa, sigorta primi daha yüksek olacaktir. Dogru oldugundan emin olmak için kredi raporu kontrol edin ve ardindan gerekirse gelistirmeye çalisiyoruz.

nerede ucuz fiyatlara almak için