Geleneksel hindi …

Türkiye her zaman benim için bir muamma olmustur, Avrupa’nin ama ayni zamanda Avrupa’da degil. Bu, savastigi kayip, son iki bin yil içinde islah ve farkli kültürlerin yüzlerce tekrar kaybetti ve bu kültürel çatisma ülkenin ne tam kalbinde yer almaktadir oldu; bile kendimi yapamam gibi bir cahil batili düzgün parmagini koydu.

Ben her zaman aptalca ucuz Monarch uçak bileti bir çift görünüme geldigimde firsata atladi bu o kadar ki, yer ilgisini. Bir ömür boyu tatil oldugu ortaya çikti. Biz (aceleyle ve havaalaninda) satin brosür göre aksiyon ve macera için Türkiye’nin en iyi yerlerinden biri olarak ün gelistirdigi Kas adli bir canli sahil kasabasinda kaldi.

Bu oldukça dogru bir açiklama oldugu ortaya çikti, hafta boyunca bir batik sehir (gerçekten harika) ziyaret etmek için bir deniz kayak gezisi dahil olmak üzere mevcut pek çok aktivite, en iyi zaman orada bol harcanan, en çok dalis Ben hayatim boyunca gördügüm berrak sulari (acemiler ve deneyimli dalgiçlar için seçenekler hem vardir) dag bisikleti veya 4WD ile iç kesfetmek, ya da sadece kiyi boyunca güzel plajlarindan birinde rahatlatici.

Kas’ta birkaç gün sonra kendimizi Ege Denizi üzerinde seyir iki gece için bir gulet, bir geleneksel ahsap yelkenli tekne, onboard var. Yemekler (neredeyse asiri) dostu ekip tarafindan sizin için pismis ve geri koymak ve dinlenmek baska bir sey yapmak için herhangi bir baski yok edilir. Ancak yol boyunca sakin koylarda yüzme ve snorkel sevenler için bol zaman var, su fantastik görünürlük ile açik ve sicak.

Böyle bir deneyim sonra oldukça güvenli bir sekilde bunu uygun yapmak için bir araya yeterli para kazinmis ettik zaman ben acele ile iade edilecektir söyleyebiliriz. Çogu tatil yapmis hiç bir sekilde bana lazim bu Türkiye tatil hakkinda bir sey vardi; neredeyse büyülü hissettim. Bu tamamen harika bir sey oldu ki benim her zamanki deneyim ötesinde oldu. Ben herkese bir yer tavsiye edebilir, sadece iman için görülmesi gerekir.