iyi seyahat sigortasi, saglik sigortasi

Bir Seyahat Sigortasi sizin ve aileniz için kapsamli bir dünya-tiris verir. Bir Seyahat sigorta poliçesi saglik sigortasi ötesine ve konumuna stressiz yapmak için seyahat ile ilgili kapsami genis bir yelpazede ile vermesi gerekir.

Iyi bir seyahat sigortasi için tesekkür kapsar:

Saglik giderleri

Bir durum ya da hastaligi bir kisinin olasiligi özellikle domuz gribi hastanede salgin bu günlerde çok yüksektir ve bu nedenle bu nedenle bu kötülüklerin muzdarip bir kisi için çogu durumda gerekli olacaktir. Plan hastanin ayakta tedavi ve hastane için ödemek zorundadir. Bu hastanede bir günlük ödenek saglamalidir.

ferdi kaza

Bu personel ve çevresinde alisik degil gibi seyahat ederken ayni durum geçerlidir, yabanci bir ülkede bir kaza güçlü bir ihtimal. Bir kaza durumunda, plan ölüm ve daimi maluliyet için seyahat tazminat içermelidir. Politikasi da ölüm ya da bir uçus, tekne veya diger tasiyici bir kaza nedeniyle kalici sakatlik için tazminat saglamalidir.

kisisel bulundurma sarta

Yabanci bir ülkede bir gezgin en yaygin tavugu biri yolculuk sirasinda pasaport ya da bagaj kaybidir. Politikasi yeni bir pasaport elde veya iki kez maliyeti geri ödenmesi, pasaport veya bagaj kaybina karsi kapsama saglamalidir.

zaman tabanli sarta

Bu hava seyahat yüksek yogunluklu de, özellikle yagmur veya kar yagisi mevsimlerde vb uçus gecikmeler çok sans var. Yolculuk ertelendi ise ortaya çikan ek maliyetler tazminat politikasina Yolculuk. Iptal veya kesilmesine seyahat durumunda, bir iade ödeme veya ek harcamalarin tazminat ödenmelidir.

Diger sarta

Yabanci bir ülkede, istemeden baska bir kisiye zarar verebilecek kisisel yaralanmalar için birçok firsat vardir. Böylece, seyahat politikasi da yanlislikla Sizin veya ailenizin neden üçüncü bir kisiye sorumluluk karsi kapsamalidir. Ayrica yabanci bir ülkede döviz uçus da örtülmelidir.