Kanadali hayat sigortasi broker sizin için

Çevrimiçi ücretsiz kesif sunan birçok Kanadali hayat sigortasi brokerleri oldugu gibi bu hayat sigortasi geldiginde Kanadalilar birçok seçenegi var. Belki bir satin alma islemi sirasinda yapacak tek ve en önemli karar güven bir hayat sigorta brokeri bulgudur.

nasil hayat sigortasi için alisveris baslar?

Hatirlanmasi gereken ilk sey, bir sigorta komisyoncusu sizin için çalisir ve istihdam herkes gibi her beklentilerini karsilamak gerektigidir. Bu sigorta söz konusu oldugunda, her kisinin yasam, yasam tarzi, ve onlarin güvenlik yerlestirmek degerinin zamana dayali farkli ihtiyaçlari vardir. Herhangi bir Kanadali hayat sigorta komisyoncusu bir sigorta satin alma size temsil eden bir profesyonel. Kanada’da tüm sigorta alimlari çok sayida basit bir kasko poliçesi ya da sofistike bir yasam politikasi olsun, bir komisyoncu araciligiyla yapilir. Sigorta broker rolü mevcut çesitli hayat sigortasi seçenekleri için rehber olmaktir. Daha sonra, danistiktan sonra, o ihtiyaçlariniza en uygun oldugu hayat sigortasi için alisveris olacaktir.

benim hayat sigortasi ihtiyaçlari için kim basvurabilirim?

Teknik olarak bir sigorta komisyoncusu ve bir sigorta acentasi arasinda hiçbir fark yoktur. Bir sigorta acentasi belirli bir sirket ile bir satin alma yapmak için bir araya olacagini temsilcisidir. Öte yandan bir broker sigorta sirketi bagimsizdir, ve sizin için birçok sirket politikalarini analiz eder. Basitçe, bir komisyoncu Eger sigorta ihtiyaçlarini belirlemek ve daha sonra onlari karsilamak için en iyi politika ve hayat sigortasi sirketi önerir. Bir esir ajan olmak degil, onlar en uygun bulmak için birçok sirket teklif elde edebiliyoruz.

Her zaman oldugu gibi, bir sigorta komisyoncusu seçmek için en iyi yolu çesitli görüsme ve hayat sigortasi en iyi anlasma elde etmek için size rahat çalisma hissediyorum bir toplama geregidir.