seyahat sigortasi üzerinde 65 en cezalandirmak oldugunu

Son zamanlarda yapilan arastirmalar da 66 ulastiginizda eski ortalama 65 yil büyük bir prim artis karsi karsiya gelecek göstermistir. Daha da kötüsü, bir kez 70 yasin üzerindeki fiyat benzer bir siçrama moneysupermarket.com göre beklenebilir.

Sigorta sirketleri bu önemli bir faktör olarak önceden var olan saglik sorunlari nedeniyle oldugu paylasilan görüs.

Bu nedenle, ucuz seyahat sigortasi bulmak için üzerinde 65 yas grubuna ait olanlar için giderek daha zor hale gelmektedir. Bu, herhangi bir sigorta poliçesi gibi, risk degerlendirmesi meselesi, gerçegine bagli oldugu görülebilir. Fiziksel olarak bu yastaki bir kisinin saglik durumu ya da kapak uzunlugu sirasinda bir gelistirmek ve böylece daha yüksek bir politikasi fiyat ters olusturulur olasiligi daha yüksektir.

Buna bagli görülen giderek artan bir sorun, konuyla yeterince ilgili bilgi toplama olmadan politikalari tedarik bazi seyahat sigortasi broker yetenegidir. Bu önceden var olan saglik faktörleri politika hazirlanmasi üzerinde gözden izin ve bu daha sonraki bir tarihte bulundugu zaman bir davaci genis açik birakabilirsiniz.

Bazi sirketler, standart fiyat ve kapsama alani ile “tek beden uyum var tüm” tip politikalar sunmak gibi bu özellikle ilgili olabilir.

Sonuç olarak, ben mümkün oldugunca dürüst olmak ve sirkete tüm ilgili bilgi vermek tatil sigortasi için basvuruda önemli oldugunu söyleyebilirim. Onlar daha sonraki bir tarihte bir döngü delik olusturmak ve politika ömrü boyunca herhangi bir degisiklik politikasini veren haber kalmamak için mevcut saglik sorunlari belirtin. Genellikle seyahat ve ihtiyaciniz olabilecek yardim ve tavsiye saglamak mümkün olmayabilir uygun olmayan bir perakende ortaminda bir paket satin kaçinin.

Iyi bir anlasma hala bulunabilmektedir, ama biraz daha fazla zaman ve çaba bulmak gerekebilir.