zor zamanlarda hazirlanacak

Güzel bir ev, güzel bir araba çocuklar güzel bir okulda ve kendi patronu gelir ve artik bir is ya da sigorta oldugunu söyler o bir korkunç güne kadar hiçbir endise var. Kisisel bir sey degil, patron diyor, sadece ekonomik kriz bu süre içinde sirket bazi pozisyonlari kesmek zorunda meselesi. Eger sansliysaniz, en kötü için hazirlanmistir. Eger bu konuda yeterli düsünmüyordu, size hemen karsisinda bazi ciddi zorluklar var.

Kesinlikle hiç kimse oturup bir kiyamet senaryosu için hazirlamak istiyor, ama en kötü için hazirlikli olmak çok önemlidir. Eger sirket en iyi çalisan, ama büyük bir maas ve isverenlere yapiyoruz ne maliyetini azaltmaya karar verebilir? Bu, mutlaka her zaman isveren kim kesmek için ve kim tutmak için hakkinda kararlar zaman her zaman son faktör degildir, çünkü size ne en iyi ise önemli degildir.

Eger yaklasan bir is kaybi olabilecegini düsünüyorsaniz o zaman da saglik sigortasi seçenekleri hakkinda bilgi aramak isteyeceksiniz. Cobra sadece sen ve diger seçenekler bir es ile saglik sigorta yardimlari almak veya bir hükümet kaynaktan çocuklar için saglik sigortasi almak içerebilir için kullanilabilir seçeneklerden biridir. Ayrica saglik sigortasi kapsami size maliyeti kadar rüzgar ne kadar cebinden bilecek de böylece geçici saglik sigortasi seçenekleri için çevresinde alisveris için iyi bir fikirdir.

Ayrica ev maliyetlerini azaltarak düsünebilirsiniz. Bu kadar her sey size ve ailenize etrafinda daraltmak için gidiyor, ama burada bir kova tasarruf anlamina gelmez ve orada zarar veremezler ve her sey iyi gitmeye devam ederse hala mevcut olacak. Bir is yerinde yanlis giderse bu yuva yumurta olsa da, gerçekten kullanisli gelebilir.

Umarim kötü bir sey ne olacak ve ekonomi kurtarir ve size emeklilik, yolda uzun bir yol güzel bir hediye almak için olsun. Sadece mantikli ve her ihtimale karsi, en kötü için hazirlikli oldugundan emin olun.