araba sigortasi ve kis sürüs

Geçen kis, AOS düsük sicakliklarda ve kayit kar yagislari neredeyse tüm ülkeyi etkiledi, bu Ocak 1982 Aralik 1981 yilindan bu yana Ingiltere genelinde kar en yaygin ve uzun süreli büyü oldu. Geçen yil gitmek için bir sey ise, bu, size, sizin ön cam buz problemini bu kis kurtulmus Äôll olasi AOS.

Hava altinda hala dondurma oldugunu bulmak için sabah evden adim konusunda özellikle iç karartici bir sey var. Bu sadece sizin ön cam buz temizlemek zorunda gerçeklesmesi kötü yapilir. Eger, Äôve hiç bir kredi karti tutarak ve umutsuzca düsünce iken soguk gevregi bir dus kazima durdu, Äòthere daha kolay bir yolu olmali, ao sen, Aore yalniz. Yani burada bazi öneriler isler biraz kolaylastirmak için sunlardir:

Eger cam silecekleri altinda karton bir levha koymak olabilir. Sabahlari çizme sert karti atmak ve net bir görünüm ile kapali sürücü gerekir. Baska bir seçenek sicak bir kova su almak ve ön cam üzerine dökmek için. Ancak, olsam, AOT su cam çatlama bazi risk olabilir kaynama ise bunu tavsiye.

Sizin cam kirmak yoksa, araç sigorta maliyetini karsilamak olabilir. Bazi durumlarda da sigorta kurulusu bile ön cam ya da pencerelerden kirik cam sonucu hasar gören kaporta için herhangi bir onarim için ödeyebilirsiniz.

Bir don olacaksa oluyor biliyorsaniz, gece önce ön cama antifriz uygulanabilir. Ancak bazi anti-donuyor boya zarar verebilir akilda deger yataktir.

Günün sonunda, iyi bir eski moda kaziyici is için en iyi araç olabilir, sadece düzgün buz temizlemek için emin olun. Sabahin erken saatlerinde, bazi insanlar, Äôve buz disinda çizik bir posta kutusu büyüklügünde delikten bakarken etrafinda sürücü. Vizyon sinirli zaman bir trafik kazasi olan sansini önemli ölçüde artirmak ve potansiyel olarak da bir ciro edilebilir suç AOS.

Bir trafik kazasi, simdi ya da yilin herhangi bir zamanda, saygin araba sigortasi masraflari ile yardimci olmalidir. Her durumda, açik bir cam güvenli bir sürüs için yardimci olacaktir. Hatta kendinizi net, sessiz sabahlari zevk bulabiliriz.