Bugün ölsem ne ailenize olur

Bugün öldü ne ailenize olur? Bu, çogu insan rahatsiz yapan bir oldukça künt sorudur. Peki, sadece bir mali zor durumda onlara birakilirsa aileniz nasil rahatsiz olacagini düsünün. Hayat sigortasi kadar önemli olmasinin nedeni budur.

, Bir ev içinde aile tutmak için her ay ödemek zorunda borç ve faturalari taksitli için biraz zaman ayirin giyinik, iyi beslenen ve benzeri. Rakamlar oldukça korkutucu olabilir. Simdi bugün vefat eger bu faturalari ödenecek nasil düsünmek için bir dakikanizi ayirin. Belki de bir sarhos sürücü tarafindan vuruluyor. Belki de büyük bir kalp krizi, bu gün Amerika’da bir numarali katil var. Aslinda bu hiç neden, AOT gerçekten önemli. Bu çekiç ailenizin bu gerçekten ölümünden sonra gelen budur.

Izin, AOS Eger aile içinde ekmek kazanan vardir varsayalim. Izin, AOS size daha fazla kabul, iyi bir is çikarmis Äôve. Bir ev ve bir çift araba kendi. Peki, SIZ don, AOT onlari kendi, banka yapar. Eger vefat zaman ne olacak? En kisa sürede banka ögrenir gibi, haftaki baslayacaktir. Banka esiniz bakmak ve onlar için hak ve bu kredilerin ödeme yükümlülüklerini yerine olup olmadigini belirlemek için gidiyor. Aksi takdirde, kredi çagrilacak ve aile sokakta disari olacak gidiyoruz.

Hayat sigortasi bu senaryolari önlemek için kullanilir. Fikir bu politikalara Äúget zengin, AU, degil. Bunun yerine, ailenizin sadece yasam tarzlarini sonunda, sizin geçen degil, yas sahiptir, bu nedenle borç ve vergi ödemek için kullanilabilecek para bir havuz olusturmaktir. Tipik bir politikasi geçen bildirimde bulunarak, örnegin 500.000 $ ödeyecek. Aileniz sonra arkani dön ve yukaridaki örnekte ev ipotek ve araç kredileri ödemek olacaktir. Hayat sigortasi elde edilen gelirin aslinda kayip kazanma gücü degistirin.

Eger ölseydin ne bugün ailenize olur? Vaktinden önce hayat sigortasi satin alirsaniz, bunlar kaybi yas ancak önceden planlanmis ve yapmadim, AOT bir zor durumda onlari birakin göklerin tesekkür edecek.