ev sahipleri sigorta ulasmak için tavsiye

Ev sahipleri sigorta ile ilgili en iyi öneri satin oldugunu. Biz bir apartman, bir daire, bir ev ya da bir mobil konut kira sonra, biz genellikle gerçekten bizim degil mülkiyet bulmaktan biraz fazla güvenli hissediyorum. Biz kisisel degil, bu gerçegi nedeniyle, olursa olsun, biz özellik kendimizi neden olabilir yaralanma açik havada, bu olur bizim sorumlulugumuz degildir.

Sihhi tesisat hatali ise, ev sahibi mutfakta küçük bir göl kadar açik ve borularin yerine dogru olur? Bir firtina oturma odasi pencere yoluyla bir agaç firlatir ise, ev sahibi uygun, hasarli cam süpürün ve pencere yerini alacak? Arizali kablolama bir yangin kivilcim ve alt yapi yakarsa, ev sahibi sadece dogru, bir kez daha insa edecek?

Bu ev sahibi ve / veya getirdigi degil bu zarar onarmak için mülkiyet sahibinin hesap iken, bu yol boyunca kirik ya da kayip esyalarini degistirmek veya onarmak için kendi görevi degildir. Peki, kim su giris dönüsünce mutfak masasi alisverisi için gidiyor, ne zaman yaniklar insa asagi televizyon onun tarafindan bir agaç koç kez ayarlayin ve her parçasi baska kisisel?

Sizin ev sahipleri sigorta sirketi, durumda bir ev sahipleri sigorta poliçesi varsa, var.

Bir ev sahipleri sigorta poliçesi esyalarini hirsizlik ek olarak, sömine ve su yaralanma benzer kazalara karsi korunmasini bir sahipleri sigorta kapsami tür. Bir ev sahipleri sigorta kapsami satin alirken, bir ev sahibi sigorta kapsami satin alma gibi ayni tavsiye uymak zorundadir: esyalarini hisse senedi almak, gelemez prim almak için olmak size indirilebilir istediginiz ne kadar yüksek veya düsük belirlemek, ve bak Bir “Samandira” kapsama alani içine dogru emin degerli ev sahipleri sigorta poliçesi altinda kapsaminda degildir eger.

Gururla ikamet sirasinda mülkiyet sahibi degil yanlis güvenlik tarafindan süpürülüp olmayin, unutmayin, sizinle hareket mülkiyet kendi yapmak!