i tuvalet asagi benim iphone düstü

Tamam, bir komedi bir sey gibi geliyor. Size olur Ama, eger bu saka degil! Ayrica yapmak sasirtici derecede kolay. Bir tuvalet havzasinda oldukça büyük ve bir iPhone oldukça küçük. Bu tuvalet su ile temas kez, büyük ihtimalle bir daha çalismaz vardir.

Çok kizgin almak için cazip olabilir, kendini suçlama ve hatta tuvalete disari almak! Hatta tekrar oluyor önlemek için baska bir yere tuvalet hareketli asiri yola olabilir! Bu almak için çok daha uygun bir çözüm oldugunda çekmek için biraz asiri çözümlerdir.

Ama merak etmeyin, bu kelimenin sonu degil. Kazalar ve iPhone sigorta devreye giriyor bu. Yapmaniz gereken tek sey bir iddiada ve onlari tuvalet asagi Telefonunuzu düstü bildirin oldugunu. Kolayca herkesin basina çünkü bunu yapmak için aptal hissetmiyorum.

Bir kez muhtemelen bakti edilecek sonrasi içinde biraz hantal iPhone göndermek gerekir basvurunuzu yaptik. Tamir edilebilir, bu olacak. Ancak, tamir edilemeyecek ise, panik yok! Sen 48 saat içinde yerine gönderilir. Yani en fazla 2 gün için telefonunuzun disidir asla.

IPhone tuvalet hasara karsi kapali gerçekten hiç pahali degil almak. Bir pizza her ayin maliyeti için, degerli telefonda zihin toplam baris olabilir. Tamam, her ay bir pizza kurban, ancak iPhone tam kapsamli kapak elde edersiniz olabilir. Ayrica sizin için saglikli oldugunu!