is kazasi size claim_ ne kadar kontrol vardi

Bay Rogers kolunu yarali ve geri is yerinde iken bir TIR sürücü oldu. O kazadan sonra yaklasik 2 yildir ise dönmek edemedi. O basarili bir sekilde isveren dava ve £ 39,000.00 toplam tazminat kazandi.

Bir kaza oldu ve is yerinde iken yaralandi, ne yapmaliyim?

Eger isverenler isyeri çalisanlari için güvenli olmasini saglamak için ve kaza riskini minimumda tutulmasini saglamak zorunda oldugunu bilmeli her seyden önce. Düzenlemeler genis kapsamli ve kaza ve sonraki yaralanmalari ortak çalismis ya da isyeri için ziyaretçi neden olsa bile herhangi bir yaralanma istihdam sirasinda iken sürekli tazminat talebi neden olabilir olasidir.
Tüm kazalar Gözetmen ya da saglik ve güvenliginden sorumlu personel üyesi ya bildirilmelidir. Bir giris sonra ‘kaza kitap’ olarak yapilmalidir. Isverenler bir kaza kitap tutmak için ve tüm bildirilen kazalarin bu girilen saglamak için yasa ile yükümlüdür. Ayrica tüm isyeri kazalari belediyeye sagligi ve güvenligi bölümüne bildirilmelidir. Elbette Ayrica hastanede tedavi gerektiriyorsa o degerlendirecektir aday ilk yardim görevlisi derhal tedavi almalisiniz.

, Iddia degerlendirme formu çalisma bölümünde Kazada doldurmak için ve 24 saat içinde bizim avukat biri tam olarak iddia degerlendirmek için sizinle temasa geçecektir için bir sonraki adimdir.
Eger son 3 yil içinde is kazasi oldu ve isvereniniz size borçlu görevleri herhangi bir ihlal oldugu ispat edilebilir, o zaman tazminat talebi yapmak mümkündür. Sizin yaralanma ve bu gelir kaybi gibi diger faktörlere bagli olarak hasarlar olabilir
basariyla verdi.

Çogu is kazalari is tesislerinde ya da agir ögelerle çalisilirken iken sürekli Sakatliklar kayma ve düsme sonucu gibidir. Iddia bir miktar bozuk ve tehlikeli ekipmanlari kaynaklanan yaralanmalar ortaya çikan ya da çünkü temelde tehlikeli is genellikle uygun denetim ve egitim eksikligi ile iliskili isler.