kiralanan araçlar için otomatik sigorta ihtiyaçlarini

Bir araç için sigorta aliyorsaniz zaman size karsilamak için ve sizi degil ne ne gibi almak olabilir kendi. Elbette herkes satin almak için sahip oldugu en az koruma vardir. Kira saglayicilari senin hatan bir kaza durumunda herhangi bir eksiklikleri için dava olmaz emin olmak istiyoruz, çünkü Ama bu kapsama kira bir araba ile daha yüksek olabilir.

Bir araba kiralama vardir Dogal olarak zaman, finansal kiralama sirketi sahibi olarak kalir. Bu nedenle, aracin sigorta kendi taleplerini yerine getirmek gerekir. Bu normalde satin alacagini kapsama kadar itin olabilir. Bu politika getirdi ve kayiplar iddialari çikan herhangi bir ek mali yükümlülük karsi size de kapsayan olurdu çünkü sonuçta kötü bir sey olmayabilir.

Genellikle finansal kiralama sirketleri yüksek sorumluluk kapaklari israr ve onlar da çarpisma ve kapsamli politikalar istiyorum. Onlar sigorta tasarruf için daha büyük bir indirilemeyen seçmek için izin olmayabilir. Onlar dogal olarak kaza zararlardan yatirim korumak gibi, hirsizlik ve diger olasi kayiplari hurdahas. Eger araba sürüs, çünkü, bunun için ödeme olacaktir.

Bazi sürücüler bu yönetmeliklerin izin verdigi minimum kapsama alacak karar verebilir. Yolda ne olacagini bilmek, yeterli otomatik sigorta poliçesi almanin avantajlarini takdir. Bol sürücüler her durumda ne olursa olsun araç sahibi veya kiralanan olan yüksek yeterli kapsama olacakti.

Aslinda, birkaç farkli araba sigorta sirketleri ile tirnak kontrol ve mevcut tasarruf için sorarak nakit benzeri miktari için çok daha fazla koruma için basarmak olabilir. Normalde, sunulan en az poliçesi için sigorta oranlari oldukça büyük miktarda ödeyecekti. Sadece sigorta oranlari politikasinin ilk bölümü için yüksektir ve kapagi arttikça azalir.

Sonuç olarak aslinda kiralama anlasmasi ile talep oldukça yüksek koruma için ekstra bir sürü ödemek olmayabilir. Prim ve alisveris çabalari azaltmak dogasi nedeniyle, olumlu yönde harcama kismak olabilir.