mali gelecegi hayat sigortasi ile korunmasina yardimci

Ailelerinin finansal gelecek, piyasalar ve kisisel güvenlik konusunda belirsizlik garanti ile daha muhafazakar hayat sigortasi ürünleri için bazi tüketiciler sürüyor. Bu ürünler ömür boyu koruma arti “yasayan” faydalari ile tüketicilere saglayabilir.

“Tüketiciler garantili bir ölüm yardimi ile düsük maliyetli, kalici hayat sigortasi saglamak için tasarlanmistir evrensel hayat sigortasi ürünleri için bakmak gerekir,” Ulusal Finansal Hizmetler, Inc (: NFS NYSE) ile Peter Golato söyledi. “Onlar-ya da bu, düzenli bugüne dair bir hizlandirilmis prim sürece ödenen bir yararlanici-gerektiginde Onlar ürün politika garanti emin olmak gerekir olacaktir.”

özellikleri ve faydalari

Ayrica hiçbir hizlandirilmis garanti evrensel hayat sigortasi olarak da bilinen bu ürünler genellikle uzun süreli bakim ek bir maliyet ve otomatik prim monitör binici edinilebilen olarak, onlari benzersiz olmasina yardimci birkaç differentiators sunuyoruz.

Sigortasiz uzun süreli bakim (LTC) giderleri bir tüketicinin finansal güvenlik büyük hasara yol açabilir.

“Nisan 2005’te bir ABD Kongre Bütçe Ofisi raporuna göre, bir bakim evinde özel bir oda için ortalama yillik maliyeti yaklasik 70.000 $ oldu! Bugün daha fazla olabilir. Sasmamak tüketiciler ilgilidir. Bir LTC binici bir ile poliçe saglayabilir hizlandirilmis ölüm uzun süreli bakim için kullanmak yarar, “Golato dedi.

Aramak için baska bir özellik yanlislikla bir politika lapsing ve mali sikinti olusturmasini istemci korunmasina yardimci olabilir otomatik bir prim monitör programidir.

“Tüketiciler hayat sigortasi plani endisesi olmadan Hayati dolu dolu yasamak gerekir ve onlar gittikten sonra ne olabilir,” Golato dedi.

Sigorta sirketleri kisitlamalari ve sartlari farkli olabilir, ve teminatlar sigorta sirketinin iddialari-ödeme yetenegi, çok profesyonel, güvenilir bir sigorta acentasi veya yatirim rehberlik talep dayanmaktadir.