saglik sigortasi plani için yeni dogan ekleme

Gözlerim agir ve uyku birkaç dakika için özlemini çekiyordu vardi …. ama hazir degildi. Yatagimda yatarken, ona yardim edemedim ama bu mükemmel erkek bebek bakiyorum. Bana hemen yaninda besik uykuya ses, ben yavasça onun küçük el aldi ve bugün 10. kez bunu kontrol. O yumusak bebek sampuani kokuyordu ve ben sadece onu tekrar tutmak için sans için, onu uyandirmak için özlemini çekiyordu.

Bu tam su zaman ben kesin bir sey biliyordu: Ben yardimci olabilir, ben, herhangi bir zarar oglum üzerine düsmesine izin asla. Ertesi sabah benim saglik sigorta acentasi ile telefonda atladi. Benim küçük bir hemen politikamiz eklendi emin olmak istedim, ama bu konuda gitmek nasil emin degildi.

Menajerim ilk ben dogumdan sonra kadar bekledi iyi oldugunu beni bilgilendirdi. Birçok anne-baba yeni dogan elde etmeye yapilamaz fiili teslim, önce eklendi. Bebegin kesin bir adi ve seks olmadan, politika onlari ekleyemezsiniz.

Bir sosyal güvenlik numarasi da onlara “resmi” ekledi almak için gereklidir. Gerçekçi konusmak gerekirse sosyal güvenlik karti posta gelmeden önce, çogu ebeveyn kadar doktora bebekleri alarak sonunda. Bu karsilamak için, geçici bir sigorta karti genellikle verilir.

Ben bizim küçük bir ilave almak için erken daha geç dedigimiz ne kadar önemli benim sigorta acentasi bana vurguladi. Ne yazik ki, birçok anne bebekleri politika eklenen almak için biraz asagi yasam yatistirir kadar bekleyin. Bebek dogum 30 gün içinde ilave degilse en sigorta sirketleri kapsama inkar edemez. Yüce saglik giderleri ile sikismis isteyen degil, ben çagri yapmis minnettar oldu!

Her saglik sigortasi plani farkli olsa da, kendi kurallarina genellikle aynidir. Bir bebek sahibi planliyoruz zaman belirli bir plan kurallarini ögrenmek için emin olun. Herhangi bir saglik sigortasi yoksa, denemek healthplanone.com olacak. Kolayca sigorta planlari bir bolluk görmek ve en iyi gibi bir seçim olabilir.

Uzun gün ve önümde gece mükemmel farkinda, o gece biraz daha iyi uyku basardi. Ben oglumun saglik ve canlilik saglamak için elimden geleni yapiyordum. Elimde böyle bir degerli bir meta ile, nasil onlari saglik sigortasi çesit olmadan olan risk olabilir?