sigorta Meksikali bir tatil plani için sürüs

Meksika ABD vatandaslarinin tatil için sürücü ki birkaç yabanci ülkelerden biridir. Sigorta – Bu ilginç ve çogu zaman göz ardi ikilem ortaya çikabilir. Amerika Birlesik Devletleri’nde, sorumluluk sigortasi sürücü zorunludur. Meksika’da, sigorta zorunlu degildir, ancak bir kaza nedeniyle tazminat ödemek için yetenegini göstermek zorunludur. Nakit veya sigorta ya ile ödeme yetenegini göstermek olabilir. Ancak, bir ABD sirketi sigorta geçerli kabul edilmez. Sadece Meksika sigorta tazminat ödeme gücü bir gösteri sayilir.

Uygun Meksika’da kalmayi planliyorum gün boyunca Meksika otomatik sigorta var alabilirsiniz iken Meksika’da onlarin tatil vakit geçirmek ve sürücü isteyen planliyoruz ABD gezginler. Lütfen ABD sigorta kurulusu Meksika’da ise hasarlarin içerecek sekilde kapsami uzanir bile, Meksikali yetkililer bu tanimayacaktir. Sadece Meksika otomatik sigorta sirketleri ve kapsama tanir. Ayrica, yerinde geçerli bir sigorta poliçesi ile Meksika girmek saglamak için gezi baslamadan önce Meksika sigorta satin almak için bilge oldugunu. Bu Meksika girin ve mali sorumluluk hiçbir kanit var gibi bir kaza için bir utanç olurdu.

Önce Meksika girmeden Meksikali bir otomatik sigorta poliçesi sabitlemek için iki temel nedeni vardir. Ilk olarak, sigorta satin almak için Meksika girinceye kadar bekleme size politika satin zaman sinir ötesi zaman, size sigortasiz sürüs anlamina gelir. Ikinci olarak, Amerika Birlesik Devletleri içinde kendi politikasi satin alarak, Sigorta bu devletin Bakanligi tarafindan koruma korumak. Politika bu durumda satin bu yana, sigorta ile herhangi bir anlasmazliklari bir sorun olmasi durumunda size rücu sunan bir devlet sigorta acenteligi düzenlenmesi altinda düsecek.

Rahatlikla size tüm gezi için kapsama saglamak için çevrimiçi Meksika sigorta satin alabilirsiniz. Unutmayin, Meksika yolculuk sirasinda gerçeklesecek kaza ve iddialari size ABD’ye dönmeden önce sigorta sirketine bildirmek için gerekli