sizin tüccarlar sigorta için motosiklet ekleme

Motosiklet kapak Motor Ticaret Sigorta politikasina önemli bir katki olabilir. Iste bu eklenti isinizi yardimci olabilir bazi nedenleri vardir.
Bir yil veya daha uzun tam bisiklet lisansina sahip ve bir ticaret politikasi varsa o zaman bu kapak eklemek gerekir. Genellikle, nispeten ucuz bir miktar ilave edilebilir.

Ancak vergi veya sürücü bir bisiklet gerekiyorsa o zaman hala yararlidir – Bazi politikalar bu zaten sadece ama sadece bisiklet kapak için Üçüncü Taraf verebilir digerleri için esdeger kapsayacak verecektir.

Kapak sigorta farkli düzeylerde çok vermek isteyen var oldugu gibi orada da farkli bisiklet onlar size kapsayacaktir olabilir. Bu, ya da için kapsaminda degildir tam olarak ne sigorta brokeri isteyin böylece hatirlamak çok önemli bir noktadir. Digerleri sinirlar empoze ederken bazi sigorta herhangi bir cc motor büyüklügüne sizi karsilayacaktir örnegin. Bu 250cc, 600cc, hiçbir motor büyüklügü sinirlamasi kadar olabilir ve superbikes dahil etmek ama birkaç isim.

Eger bisiklet kapak satin aldiginizda genel bir kural dört bisiklet otomatik kapsaminda degildir gibi – daha bunu gerektiriyorsa onu eklenebilir eger komisyoncu soran deger. Üç tekerlekli bisikletleri bazi politikalari bir sorun olabilir ve size daha uzman (ve Evet pahali!) Politikasina ihtiyacimiz var bulabilirsiniz.

Motorlu bisiklet kapak £ 100 kadar karsi politikasi üzerine eklenebilir. Bu sizin motorlu ticaret ya da sadece kendi bisiklet kaplama istiyorsaniz bisiklet ile ugrasmak durumunda dikkate deger. Ancak, unutmayin ki bu sadece sadece bir olay durumunda ticari degeri alacak kendi bisiklet için ise.

Bir Motor Ticaret Sigorta poliçesi sadece araba ve kamyonet kapali düsünce Yani, ben bu kisa özeti bisiklet kapak yararlari için gözlerini açar umuyoruz. Eger ihtiyaciniz varsa bu veya baska bir motorlu ticari konuda herhangi bir bilgi tavsiye için yardimci personel temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.