açik artirmada araba

Sadece baska bir açik artirma gibi, bir araba açik artirma sadece en yüksek teklif veren araba satiyor. Sen ucuz bir fiyata kendinizi çok iyi bir araba alabilirsiniz, ama dogru kabul degilse de uzakta hayal kirikligina yürüyüs yapabilirsiniz.

Bir açik artirma katiliyor, akilda tutulmasi gereken bunu yaparken gibi açik artirma iyi bir deneyim olmasini saglayacaktir, ve sans biraz ile, çok daha düsük fiyata istedim araç ortadan gelebilir birkaç sey var .

Mevcut araçlarin çogunlugu repossessions, eski kiralama veya eski hisse senedi kaydirmaya çalisiyor saticilari vardir. Ne olursa olsun satis nedeni, bu size gerçeklestirmeden önce teklif istediginiz araba kontrol esastir. Orada Teklif önce bir araba test etmek için bir sans, bu yüzden biraz mekanik bilgiye sahip ya da sadece elden önce araç üzerinde kontrol etmek, birisiyle almak en iyisidir.

Bir açik artirmada para tasarrufu garanti hiçbir zaman, ama büyük indirim bayi ve hatta özel fiyatlarina göre görürseniz sasirmayin. Yeni, düsük kilometre araçlarin içine bir ilgi, hatta sol birkaç ay üretici garantisi olabilir.

Kendinize bir bütçe ayarlamak için emin olun, ve, bir teklif savasi giren ne önlemek önemli bir ona sopa, gibi çogu zaman harcamak için ekstra para ile baska bir bayi ile olacaktir.

Eger ilk açik artirmada aradiginizi tam olarak bulamayabilir, bu nedenle en iyi size satin düsünmeden önce birkaç, ayni bir araba açik artirma için yeni olanlar için de geçerli, ne kadar için bir fikir almak için, birkaç katilmak katilmak var hepsi çalisir. Daha önce bir araba açik artirma Hiç denemedim, ne yapacagini hakkinda bir fikir vermek için bir kisi alarak deneyin.