araba biri için sigorta ve tüm

Sigorta biz tüm bakmak o zaman araba sigortasi, saglik sigortasi, konut sigortasi vb iyi bir Hint olmak olup olmadigini hepimiz kendinizi daha sonra bizim aile ask var aileler için sigorta poliçeleri çekmek için sorumlulugundadir ve ne zaman gelir bir seydir Orada güvenlik o zaman neden elden önce önlem almak degil. Biz bile her saniye bizim için su anda bugün sabitleyin neden o fütüristik bir yasam yasamak sadece zaman tasarrufu ve belirsiz bir gelecek için çalisan bizim bütün hayat geçirmek sonraki bes dakika boyunca hayatimizin var emin degil nerede hayatimizin tanri tarafindan yetenekli oldugunu Tüm.

araba sigortasi sey sirketleri çalisanlari için onu halletmek için kullanmak ve simdi bile araba sigortasi bir sirketin hayatta bunun bir parçasi haline gelmistir oldu önceki gün saglik sigortasi oldugu gibi artik bir gün bile çalisanlarina sirketler tarafindan saglanmaktadir böyle sey onlar pahali sonra olanlari yasam daha ayni sekilde on daha fazla egitmek zorunda onlar gevsek bir çalisan ise, çalisanlarina saglikli bir yasam keyfini sadece.

Araba sigortasi bu üç politikalari arasinda gerçeklesen sadece fark ne demek maliyet ile maliyet ve sagladiklari güvenlik oldugunu ilk bölümünde araba sigortasi, ikinci parti araba sigortasi ya da üçüncü sahis araba sigortasi gibi birçok türleri oldugu prim miktari bu biz o zaman bütün kaybi herhangi bir sorun ne olursa olsun sirket tarafindan dogacak herhangi bir kaza karsisinda eger biz tam sigorta almak yapilan bir birinci sinif sigorta alirsaniz aylik veya yillik ödenir. Ama burada ödenecek prim üç arasinda en fazla olacaktir. Bir kisi ikinci sinif sigorta için de geçerli o zaman prim tutari sirket tarafindan kaybi yaklasik 50 ila 60 oraninda kapsama ile ortalama bir olurdu ve biz üçüncü sinif araba sigortasi konusmak sonra en az sirket yapar nerede bir kez ödenir hatta birkaç peni onun daha fazla veya daha az atik kadar gelecekte herhangi bir kayip için saglamaz.

Bu yüzden dünya ile yürüyüs baslatarak hayat daha güvenli hale getirmek ve korku neden daha az dayanir gerçekten mevcut bir yasam saglar ve kadar biz olarak sabitleyin neden biz o zaman bizim aile için yasamak hiçbir korku içerir.