araba sigortasi için fiyatlari düsürmek için nasil

En iyi araba sigortasi ariyorsaniz, size sirketlerin sagladigi pek çok farkli hizmetleri karsilayabilir. Birçogu ucuz araba sigortasi fiyatlari, online müsteri hizmetleri ve genel hizmetleri hakkinda daha fazla bilgi sunuyor.
Genellikle, tüm bu seyler ücretsiz, ama bazen gizli ücret vardir. Eger son fatura görünce Aslinda sigorta için daha fazla ödeyecek.

Tüm gereksiz ücretler ve gereksiz masraflari önlemek için? Sana benim sigorta acentasi isi sirasinda ögrendim birkaç gizli ipuçlari verecektir. Ben diger insanlara bilgimi paylasmak istiyorum simdi:

1. Diger sirketlere seçtiginiz hizmet Öncelikle-karsilastirmak. Bir sey gerçekten ilginç görünüyorsa, diger sirketin teklif daha ilginç olabilir! Ayrica yardim müsteri hizmetleri isteyebilirsiniz. Ajan her zaman onun sirket sigortasi hakkinda daha fazla bilgi verecektir. O potansiyel müsteri olarak isleme koyacagiz, çünkü genellikle güvenilir bilgiler saglayacaktir!

2. Sigorta anlasmasi dikkatlice tüm sartlari okuyun. Hiç acele yok. Eger ucuz bir araba sigortasi satin almak isterseniz tüm noktalari okumak için birkaç dakika (veya daha az) harcamak gerekir. Bu noktalar anlasilir bir dille yazilmalidir. Düsündügünüz bir sey varsa, madde ile hemen basvurun. Anlasma tüm hizmetleri maliyetleri ve ücretler içermelidir.

3. Bazi teklif seçmeden önce, araba sigortasi yardim için öncelikle çevrimiçi bakmak gerekir. Eger ucuz otomobil sigortasi hakkinda daha fazla bilgi ve sigortalanmasi ise para tasarrufu konusunda gizli ipuçlari kesfedebilirsiniz nötr web sitelerini kullanarak! Peki, nerede bu web sitelerini bulabilirsiniz?