gelir koruma sigortasi degerlendirmek için kriterler

Gelir Koruma sigorta sektörünün en hizli büyüyen alanlar bugün biridir. Büyümenin yeni ürün ve hizmetler geliyor. Seçimler hatta bazen en deneyimli alisveris için ezici görünebilir.

Satin almak için hangi politika karar verirken, ilk ve önceki politikalarinin farkli bakarak sizin özel durumu degerlendirmek için en önemli unutmayin. Özel sanayi için tasarlanmis bazi politikalar sag bastan ortadan kaldirilabilir. Bu uçmak için nefret ettigim pilot ve uçak sahipleri hedefleyen politikalari ile siralamak için hiçbir mantikli.

Politikalar kendilerini dogrudan ilgilendirmeyen olmayan bu gelir koruma politikalari eriyip gitmesine neden edildikten sonra, sonraki görünüm. Ne sakatlik politikanin tanimi ve nasil size ve ailenize nasil etkileyecek? Tanimlar açikça genellikle bilgi kitapçigi arkasinda birkaç sayfada, tanimlanmistir.

Daha sonra, aylik parasi miktari ne oldugunu ve nasil bu miktari her ay ödenecek? Gelir koruma politikalari genel olarak bireyin aylik gelir 50 ila% 65 arasinda degistirin. Bu miktar Ancak, firmadan firmaya büyük ölçüde degisebilir.

Son olarak, parasi dönemi gözden geçirin. Bu ödemeler belirli hastalik veya yaralanma için yapilmis olacagini genel ömrü oldugunu. Söz konusu politika ile ilgili zaman ve / veya yas sinirlari nelerdir? En politikalari 65 yas gelir kadar yerine, ancak her yararlari ödenir yil sayisi için kademeli bir matris vardir.