hiçbir saglik sigortasi en büyük risk

Sigorta korumasi olmadan yasamak hayatinizi yok edebilir. Gerçekten çünkü, çok ciddi geliyor. Toplumumuzda sigorta birçok farkli formlari vardir. Bunlardan bazilari yetismek için yasa geregi. Hükümet herhangi bir kapsama sahip olmayan insanlarin basina ne gördü olmasidir. Insanin sahip oldugu en önemli olanlari otomatik sigorta, hayat sigortasi, ev sahibi ve saglik sigortasi vardir.

Her normal insanin uzun saglikli bir yasam istiyor. Düzenli kontroller yoksa bir potansiyel olarak tehlikeli yasami tehdit oyun oynuyor, senin ömrünü kisaltabilir bir. Ne yazik ki, çok fazla insan bu oyunu oynuyor. Kolayca tedavi edilebilir iken saglik sigortasi olan bir tehdit saglik sorunu yakalamak yardimci olabilir. Kadar bir kontrol için çok uzun bekleme küçük saglik sorunlari hayati, tehdit tedavi edilemez ve bazen terminali haline neden olabilir. Neden hiçbir saglik sigortasi alarak hayatinizi tehlikeye.

Saglik sigortasi olmadan olmak da muhtemelen büyük mali harabe neden olur. Hatta mali altinda koymak için bir hayat tehdit eden bir hastalik olmasi zorunda degildir. Bir kayak düsüs gözlem altinda bazi x-isinlari ve belki birkaç gün anlamina gelecektir. Belki bir yirtik bag için kirik bir kol ya da cerrahi bir döküm. Hep birlikte kadar bazi yeni araba gibi mal olacak. Karsiliginda ödenen kadar kredi derecelendirme üzerinde kara bir leke olarak oturacak.

Birçok kisi göze alamaz bir sey olarak hayat sigortasi olan bakin. Bu korkunç bir sey olursa bir aile üzerinde tasiyacak yolu olarak bakmak gerekir. Bu çocuklar bu çiftler için de geçerlidir. Evde gelir biri aniden gitti, kalan es ne ??yapacak? Bu geride kalan aile için kesinlikle korkunç olabilir

Sigorta farkli biçimleri ile, kimsenin hayati bazi güvenlik aglari olabilir. Araba sigortasi ulasim kaybetme ve diger sürücüler için dava ödemek zorunda almak sizi koruyacaktir. Saglik sigortasi saglikli tutmak ve büyük tibbi faturalari ailenizi kurtarmak için bir sürü yapacagiz. Hayat sigortasi çok iyi bir sey ne olursa yoksulluk ailenizi kaydeder ne olabilir.