karmasik saglik sigortasi labirent gezinmek

Bu bir endüstri olarak bu saglik görmek oldukça kolaydir ve bir tüketici bakis açisindan karmasik bir oyundur. Basit niyetleri ile basladi, ancak zaman saglik sigortasi içinde eklenen ve web için “bu da dahil olmak üzere” “eger en”, “o hariç” ve katmanlari ekledi. Tüketiciler, saglayicilar ve saglik sigorta sirketleri için düsünülmüstür ve sahip olduklari ve yok edildi. Biz ortadan kaldirilmasi gerektigini çok iyi ve digerleri çalismis seyler vardir anlamina gelir.

Riski ve insanlarin büyük bir grup arasinda bu risk yayilma anlayis anlayis saglik sigortasi anahtaridir. Bu tabii ki kavramak için bir kavram bu zor degil, ama sorun zaman içinde tüketicilerin daha fazla saglik hizmeti talep ve mal risk faktörleri dahil edilmesi ve saglik sigorta sirketleri de daha fazla saglik hizmet satmak istedim ve bir risk unsurlari olarak mal. Bu tüketiciler için iyi bir strateji olmasi gerekmez.

Baslangiçta ve son saglik ve saglik sigortasi hiç özgür olmayacak. Orada bir maliyet, ama zaman içinde tüketiciler tarafindan algi ve anlayis gerçekten saglik sigortasi beri, her sey kapali ve kapsama hiçbir siniri vardir gerektigini inanan degisti. Amerikan tüketici saglik ve saglik sigortasi mal ve hizmetlerin bir sinirsiz kaynagi içermelidir inanmak geldi. Açikçasi, herkes, ama bu daha fazla saglik ana anlayisi gibi görünüyor.
Bizim saglik sigorta sirketleri bize bu vizyon sattik ve tüketicilerin talep var. Bu saglik için tüketici odakli yaklasimlarla degistirmeniz gerekir. Bu egitimli olmasi tüketiciler için önemlidir ve saglik sigortasi seçenekleri, bunlarin maliyetleri ve bunlarin yani sira sinirlarini anlamak.

Her durumda, saglik sigorta sirketleri bugün birçok, birçok seçenek ve plan tasarimlar sunuyor ve tüketicilere desifre yanlisi ve con saglik sigortasi ihtiyaçlarini kalmistir.