kötü bir sürücü sigorta – en iyi fiyatlari almak için

Ve pahali – kötü bir sürücü sigorta bulmak zor olabilir. Sigorta sirketleri muhtemelen onlari para mal olacak sürücülerin sigortalanmasi temkinli yaklasiyorlar.

Yani size kayit üzerinde birkaç hiz bilet veya kaza varsa ucuz bir araba sigorta teklifi sunacak bir sirket bulabilirsiniz? Evet – ama biraz ugrasmaniz gerekecektir.

ucuz nasil ucuz?

Aslinda Kötü bir sürüs kayit varsa, her zaman iyi bir sürüs kayit olan biri daha otomatik sigorta için daha fazla ödeyecek vardir. Ama mümkün oldugu kadar düsük araç sigorta teklifi tutmak için adimlar atabilirsiniz:

* Eger yapabilirsiniz tüm indirim olsun emin olun. Baz orani ortalamasindan daha yüksek olacak çünkü, size prim asagi getirmek için alabilirsiniz tüm indirimler gerekir.

* Bu yildiz sekli daha az ise kredi kayit gelistirmek için adimlar atin. Kötü bir kredi kayit sigorta maliyetini artiracaktir.

* Ucuz bir teklif için çevresinde alisveris. Bazi sigorta sirketleri yüksek riskli sürücüleri uzmanlasmak ve daha iyi bir fiyata bir teklif sunan, daha yumusak digerlerine göre sürüs kayit tedavi edecek.

Kolay etrafinda alisveris yapmak için, bir sigorta karsilastirma web sitesine gidin ve sizin için tirnak bulma tüm zor isleri yapalim. Sigorta tirnak bulmak için bir karsilastirma sitesi giderek, size sirketlerin is için rekabet izin avantaji var.

daha iyi bir sürücü olmak

Bulmak bile iyi kötü bir sürücü sigorta teklifi hala iyi bir sürücü ise daha pahali oluyor. Yani sürüs becerilerini gelistirmek için adimlar atmasi, sonsuza kadar daha yüksek fiyatlar ödemek istemiyorsaniz!

Örnegin, bir temel sürüs becerilerini sinifta veya bir defansif sürüs sinifta kayit olabilir. Sürüs becerilerini gelistirmek, ancak büyük olasilikla sigorta sirketinden bir indirim kazanacaksiniz Sadece.

Bu sigorta oranlari düsmeye baslamadan önce gelistirilmis sürüs birkaç yil sürebilir, ama sabirli olun ve sürüs becerilerini gelistirmeye devam edebilir – bu sonunda kapali ödeyecek.