oregon yilinda kasko için bir rehber

Otomobil sigorta motorlu araç kazalari nedeniyle meydana gelen zararlara karsi sizi ve ailenizi korumak için bir çok yararli bir kaynaktir. Oregon yasaya göre, her araba kasko kapsaminda olmasi gerekiyordu, kapsama alani için maliyeti sigorta sirketi seçmeden önce iyi çevresinde alisveris için daha önemli hale yüzden Oregon kendi is olan sirketler arasinda degisir.

Bir sigorta sirketi seçmeden önce dikkate faktörlerden biri maliyet faktörüdür. Ancak, sirketin mali durumu ve onun sigortalilara verdigi tedavi bakarak sirket ile otomobil sigortalanmasi önce dikkate almak da çok önemlidir.

Bir kez sigorta sirketi karar verdik ve kapsama alani için onaylanmistir, Oregon Otomatik Sigorta olan sürücüler, için tasarlanmis üç temel kategoriden herhangi birinde size yerlestirir:

tercih:
Kategorisi genellikle güvenli sürücüleri en iyi risk yani ile sürücüleri verilir. Son üç yildir, bu sürücülerin temiz bir sürüs kayit oldu ve onlar da düsük fiyat ödemek

standart:
Kategorisi orta riskler ile sürücüleri verilir. Bu kategorideki sürücüler oldukça temiz kayit ve sürücü aile araba var. Oranlari tercih edilen sürücüler için daha yüksektir.

standart olmayan:
Bu kategori en yüksek risk sürücüleri içindir. Bu kategoride 25 yasin altindaki sürücüler içerir Onlar sigorta en yüksek oranda ödenir, çok az veya hiç deneyimi olanlar, bilet veya kazalar, kötü prim kayitlari sürücüleri altinda sürüs için mahkum olanlar sürücülerin tarihi ile sürücüleri alkol ya da için etki, vs dikkatsizce sürüs

Oregon Otomatik Sigorta kapsama çesitli Yaralanma sorumluluk, maddi hasar sorumluluk, kisisel yaralanma koruma, sigortasiz ve underinsured otomobil yaralanma, sigortasiz otomobil mülkiyet, çarpisma ve kapsamli.