seçme ve yetenekleri ise

Bunu bir organizasyon yapar veya tatili insan gücü oldugunu söylemek eger bir abarti olmayacaktir. Bu ancak bir gerçektir. Bir kurulusun alt satirinda, yetenekli özel, kararli, ve sirketin cirosu ekleyerek yani sira kredi ve söhret koymak cosku sahip olan çalisanlari dayanmaktadir. Dogru yetenekleri ise ve istinat kolay bir is degil, Planman Grubu, Hindistan’da Hint danismanlik hizmetleri sektöründe taninmis bir isim gibi uzmanlarin uzmanlik gerektirir. Sag IK danismanlik ve danismanlik, arama ve seçimi IK dis kaynak kullanimi, ve egitim ve gelistirme, Planman kapsamli bir hizmet yelpazesi sunmaktadir.

‘Arama ve seçimi’ sürecinde yönetici arama bir dizi faktöre uygulanmasini içerir. Planman bir örgütün aydinlarin önemini ve alaka tanir çünkü öyle. Dikkate belirli bir sirketin is kültürünün alarak, Planman profesyonel belirtilen is profili uygun degil, ayni zamanda örgüt için dogru yetenek uygun kanitliyor sadece seçili emin olmak için kendi yönetici arama ileri bir adim gider. Kendi arama yöntemi bu pazarda liderlik konumunu getirilen etti merak yok.

Planman hizi ile yönetici arama yürütür. Bu belirli bir sektör ama FMCG / Tüketici kapsayan sektörlerde bir bolluk degil, Perakende / Dayanikli ve Telekomünikasyon, Bankacilik, Finansal Hizmetler ve Sigorta, Bilgi Hizmetleri ve Danismanlik, IT, BPO, Mühendislik, Imalat, Proses ve Altyapi, Medya ve Eglence bu Sirketin yönetici arama alani kapsar.

Yönetici arama süreci çesitli asamalari içerir. Burada ayni bir sahne akillica portföy:

1) Bu is ortami, is kültürü, is tanimi, vb gibi amaç ve özellikleri tanimlama

2) tarama, degerlendirme, ve kisa liste ardindan kapsamli arama baslayarak

3) kisa listedeki adaylar için görüsmeler zamanlama kolaylastirilmasi müsteri geri bildirim izledi

4) sevk ile seçilen adaylar kolaylastirilmasi ve süreç katilmadan.

Eger bir baslangiç ??veya gelismis veya ek insan gücü ariyor kurulmus bir kurulus iseniz, Planman en yönetici arama üzerine banka olabilir. Maliyet etkin hizmet, kurumsal ihtiyaçlariniza göre özellestirilmis olacak.