veren serbest umut sendika saglik sigortasi kampanyasi

Ülkenin çalisanlarinin yaklasik üçte biri serbest çalisanlardir. Bu Amerika’da üç çalisani disinda bir istihdam alisilmis yoluyla saglanan hayati saglik yararlari için onlarin dogrudan isveren bagli degildir anlamina gelir. Nüfusun diger üçte ikisi de kendi sirketleri onlar için satin en iyi sigorta paketleri ile halledilir. Ancak, üçüncü kalan bir kendilerini saglikli tutmak için ya da bir sigorta plani kendilerini satin almak için kendi sabit Kazanilan para dayanmak zorunda. Neyse ki, serbest bir iliski dogrudan isveren keyfini ayni faydalari serbest haklarini iletmek için tasarlanmis serbest sendika saglik sigortasi kampanyasi önerdi.

Serbest sendika saglik sigortasi kampanyasi yari zamanli çalisanlar ve serbest meslek ihtiyaçlarini karsilamak için insa edilmistir. Onlar da hayatini kazanmak için çok çalisiyoruz çünkü hükümetin sagladigi destek çalisanlari bu tür bile genisletmek gerekir. Kendi türünde bir ilk olan serbest Sigorta Sirketi, her yerde serbest için paketleri olusturmak için diger sigorta sirketleri için örnek olmustur.

Kampanya hem serbest kendilerini ve dogrudan çalisanlarin çok büyük bir destek aldi ve çabalari hükümet tarafindan fark hale, ayni saglik sigorta yardimlari almak için serbest hayal yakin ve daha yakin gerçege oluyor. Bu serbest yardimci bu tür saglayan söz konusu oldugunda FIC altin standart haline gelmistir. Umarim, tüm sigorta sirketleri bu örnegi takip edecek.