benim otomatik prim belirlenmesinde gider ne

Bu bir otomatik sigorta teklif size önce sigorta sirketleri birçok faktör göz önünde bulundurun. Iste otomatik alinti derleme gider temel bazi bilgileri oldugunu:

Yas: Sigorta sirketleri büyük daha deneyimli sürücüler gibi. CDC (Hastalik Kontrol ve Önleme Merkezi) göre, 16 ila 19 yasindaki yas eski sürücüleri bir araba kazasinda dahil olmak daha dört kat fazladir. Primler genç sürücü yaslandikça azalma egilimindedir.

Araç Türü: Yepyeni, pahali, hizli arabalar eski, yavas araba daha sigortalamak için daha pahalidir. Eger sigortalanmasi ilgileniyorsaniz araba genellikle çalinti ya da tahrip oldugunu, yani bir yüksek risk araba olup olmadigini kontrol edin. Örnegin, 2004 yilinda, 1995 Honda Civic Ulusal Sigorta Suç Bürosu tarafindan Kasim 2005’te yayinlanan bir rapora göre ABD’de en çalinti araç oldu. Bir araba seçmeden önce sigorta acentesi ile bu tartisin. Bu sigortalanmasi maliyeti göze ne kadar araç belirlemek olabilir.

Kayit Sürüs: Temizlik sürüs kayit daha düsük bir oran almak için önemlidir. Eger bir ihlal var ise, bir sürücü egitim sinifina devam. Bu orani azaltmak için yardimci olabilir. Bazi sigorta sirketleri çok kötü sürüs kayitlari ile sürücülerin sigorta olmaz.

Kredi Puan: Evet, bu dogru. Kredi puani. Sigorta sabitlerken kredi puani da kullanilir. Bu bir sigorta puani denir. Çalismalar bir kisinin mali yönetme biçimini sigorta talepleri için potansiyel iyi bir belirleyicisi oldugunu göstermektedir, bu nedenle onlar varsayarak risk uygun bir prim sarj edin. Istatistiklere göre, daha düsük sigorta puanlari insanlarin iddialari dosya olasiligi daha yüksektir.

Muafiyetler: ne kadar yüksek olursa muafiyet, daha fazla prim kaydedin. Gelemez kadar yüksek gidin.

Teknik kurallar birden fazla otomobil teklif almak ve karsilastirin böylece, firmadan firmaya biraz farkli.