Benim süreli hayat sigortasi bitiminden ne anlama geldigini

Sizin süreli hayat sigortasi sizin ve sürece, poliçe sahibi, sizin daha sonra sigorta sirketi politikasinin tüketim miktari esit bir nakit ödeme yapmak için bagli ödeme mutabik yapmak sayede sigorta sirketi arasinda yapilan bir sözlesme olup olmadigini politikasinin süresi içinde ölmesin. Son Kullanma, tanimi geregi, kapsama döneminin sonunda bir dönem hayat sigortasi sona erdirilmesi oldugunu.

Kapsama sürenin sonunda size ilk vadeli hayat sigortasi tirnak almak zamanda yapmak bir belirlenmesidir. Diyelim ki daha popüler hale geliyor gibi, teklif süreci çevrimiçi geçti söylüyorlar. Tipik alinti sitesi Eger sigara içen ya da degil, sizin için bir teklif istediginiz kapsama miktari olup olmadigini, ikamet, cinsiyet dogum, devlet tarihinizi sorar bir form kullanir ve prim ödemeleri aylik veya yillik olmak isteyip istemediginizi . Eger cevap vermek zorunda kalan soru kapsama istediginiz bir terimdir. Kapsama ne kadar süre hakkinda karar budur. Tipik kapsama seçimler 5 yil, 10 yil, 15 yil, 20 yil, 25 yil ve 30 yil terimlerdir. Dönemin uzunlugu prim miktarini etkileyecek faktörlerden biridir. Yani bir basvuru genellikle bir karar en iyi takimlari üzerinde kendi ihtiyaçlarini yapmadan önce çok sayida vadeli orani tirnak inceleyecegiz.

Yani hayat sigortasi vadesinin sona ermesi ilk satin uzun yillar ilk gün sonra politikanin yürürlüge girmesinden zaman bu gerçeklesecek anlamina gelir.