bir gün araba sigortasi – kosullar her türlü insanlar için yararli

Bir gün araba sigortasi birçok kisi gerek düsünmek bir sey degildir. Biz uzun vadeli bir taahhüt olarak sigorta düsünün. Ama bu her durumda dogru degildir.
George bir araba olmadan bir ögrenci ve onun oda arkadasi en ödünç istiyor. Ama George kendi sigorta yoktur ve o sey o araba sürüs iken yanlis olsaydi onun roomie bir sey olmasini istemiyor. Yapmak o nedir?
Mary Beth New York’ta yasiyor. O sadece ara sira hafta sonu sürücüler bir Mercedes vardir. Onlar tam sigortali tutmali?
George ve Mary Beth ekonomik ölçek ters ucunda olsa da, çözüm ayni olabilir – bir gün araba sigortasi.
Sigorta bu tür almak için en iyi yolu, web sörf etmektir. Ancak son zamanlarda bir gün araba sigortasi online olmustur, ama simdi en kisa sürede size ödeme yapmak gibi, kapsama baslayabilirsiniz.
Faktörlerden bazilari sigorta sirketi, kredi skoru, sürüs kayit ve sabika kaydi dahil onaylamadan önce dikkate alacaktir. Bazi sirketler asgari bir yas ile sürücü yasina bak. Digerleri en fazla yas ile araç yasina bak. Sorun kapsama güvence yasiyorsaniz, kiraci ya da hayat sigortasi için örnegin, zaten kullandiginiz bir sigorta sirketi ile kontrol edin.
Sürüs sirasinda sigorta olmasi gerektigini unutmayin. Bunu yapmazsaniz size büyük bir para cezasi ile karsi karsiya hatta lisans kaybetme sonunda olabilir. Yani, bazi durumlarda bir gün araba sigortasi anlamda bir çok yapar.