nasil ucuz araba sigortasi almak için

Herkes ucuz araba sigortasi almak istiyor ama daha fazla insan oran üzerinden ödeme gibi görünüyor. Bu birkaç basit ipuçlari ardindan size ucuz araba sigortasi alabilirsiniz! Büyük bir teklif temas Fingal Sigorta Brokerleri için

1. çevresinde alisveris
Politika etrafinda en iyi anlasma için pazar alisveris saglamak yenilerken. Ancak kapak gibi için gibi karsilastirarak emin olun! Bazi politikalar ucuz olsa da onlar aslinda diger politikalar verebilir daha az kapak sunan olabilir. Bir iddia var ve korunmadigi oldugunu fark vermek istemiyorum.

2. Bonus koruyun
Bu ekstra biraz pahali olabilir ama bu bir iddia durumunda çok degerli olabilir. Bu biraz bir iddia ortaya nerede gevsek olabilir 50/60% hiçbir iddia indirim kiyasla sönük kalir! Ama korumali hasarsizlik bonus tanimi sigortacilar arasinda yaygin olarak degisebilir. Baska bir sürücü kaynaklanan kazalari normalde böyle bir bonus üzerinde herhangi bir etkisi, olabilir sigortali neden bu olacak olsa da.

3. Sizin gönüllü asiri artirin
Sizin gönüllü asiri artirin. Herhangi bir kaza onarim maliyetini dogru daha fazla ödeme yapmayi kabul primleri asagi getirecektir. Eger bir kazada hatali degilseniz, asiri kurtarilabilir.

4. Politika için genç ya da deneyimsiz sürücüler eklemekten kaçinin
Hepimizin sahip bildigi gibi genç bir sürücü sigorta ve fiyat artirdi. Ancak onlar uzun vadede bir hiçbir iddia ikramiye kazanmak olmayacak gibi yanlis bir ekonomi oldugu ortaya çikabilir.

5. Sizin kosullaridir nerede bak
Istemci ayni sigorta sirketi ile birden fazla politikasi vardir, bazi sigorta indirimler sunuyoruz.

6. Sizin araba güvenlik bak
Aracinizin bir alarm ya da immobilizer takili ise sigorta sirketi prim azaltabilir

7. Gece konumu üzerinde
Kapali araç kilitli bir garaj yerine bir bir yolda tutulur, bazi sigorta sirketleri bir indirim sunacak

ucuz araba sigortasi ariyor? neden Fingal Sigorta Brokerleri temas degil mi?