ev sigorta primi tirnak asagi getirmek istiyorum

Yani, ev sigortali ama ödemek zorundadir yüksek prim emin alma hakkinda düsünüyorsun? Size ev sigorta nakit bir sürü ödemek gerekmez, söylüyorlar. Yeterince sik, sen ücretleri komsunuzun onun için ödedigi çok daha yüksek oldugunu ögrenmek istiyorum, ve daha fazla ödemek zorundadir neden merak olmalidir. Aklinizda bir kaç basit seyler tutarsaniz, ev sigorta satin alma sizin için çocuk oyuncagi olacaktir.

Kendinize bir yer için yeni bir politika alma konusunda karar verdiginde, ev sigorta fiyatlari asagi vurmak bir seyler yapmak için hatirlamaniz gerekir. Asagida büyük ölçüde maliyetleri azaltmak için yapabileceginiz seyler bir listesidir.

1. Kendinize bir güvenlik sistemi alin. Hiçbir sey aile ve ev güvenli almak kadar harika çalisiyor ve bir güvenlik sistemi sadece yapardi. Bu ailenizin güvenligi güvence ve olusabilecek herhangi bir aksilik net bir duygusu veren, herhangi bir saldiri durumunda bir alarm artiracaktir.

2. Her kapinin kilitleri, ve iç ölü civata varsa kontrol edin. Bunu yaparsaniz bu sekilde güvenlik düzeyini sigortaci gözünde artan çünkü, kolayca, fiyatlari asagi vurus yapabilir.

3. Birden fazla politikasi birlestirerek deneyin ve müzakere ögrenirler. Bak, hiçbir sey sabit ve ödenen primler baska bir birlestirerek asagi getirilebilir. Örnegin, ev için bir birlikte bir hayat sigortasi ayni anda iki sey için bir kez ödeme saglayacaktir.

4. Prim ödemeleri arkasinda düsmemeye çalisin. Sigortaci Zamaninda aidat ödemek oldugunu kabul, onlar etkilendim olacagini ve politika yenilemek veya yeni bir gitmek için döndügünüzde büyük indirimler almak mümkün olacaktir. Artik aidat elektronik fon transferi yardimi ile zamaninda ödeme emin olabilirsiniz.

5. Herhangi bir aksilik ev korumak için kapasitesine sahip bir ilgili aile reisi olarak düsünülebilir çünkü yükleme duman alarmi da prim oranlari asagi getirecek.

6. Bu gibi konularda bilgi vermektedir mümkün oldugunca çok sayida site için disari görünüyorum. Bu ufuk genisletmek ve hile ya da varlik olup olmadigini bilmek yardimci olacaktir. Bu siteler de her zaman bir avantaj oldugunu büyük indirimler, vardir.