hayat kapak – politikaniz primleri korumak

Hayat kapak bir terminal hastalik ölüm veya tani bir götürü bedel ödeyecek, politika sartlari saglanir ve sartlar yerine getirildigi. Bu kapak hastalik veya yaralanma sonucu olarak çalisan aciz olanlar için daha da degerli hale gelir. Ne yazik ki, bu gelir üzerinde büyük bir etkisi olacak ve Devlet faydalari güvenmek gerekebilir ya da tasarruflarini içine daldirma zorunda. Onlar politikalari kapak ve iptal yasam için ödeme devam göze alamaz karar verebilir.

Birisi bir politika iptal ederse, onlar gelecekte yedek kapak alamiyorsaniz oldugunu fark edebilirsiniz. Baska bir politika alabilir bile, kapagi daha fazla maliyet veya istisnalar tabi olabilir. Yas ve ciddi hastalik veya yaralanma öyküsü olan yasam örtüsü ise maliyeti de daha yüksek bir prim gerektirebilir. Bu nedenle uzun süreli hastalik veya yaralanma bir dönemde bir hayat sigorta poliçesi iptal için çok iyi mantikli.

Bu, ekstra bir ücret için, uzun süreli hastalik veya kaza sonucu yaralanma bir dönemde devam prim tutacak bir fayda eklemek mümkündür. Bu fayda politikasinin bastan eklendi ve saglik durumunun iyi ve yüksek riskli bir meslekte çalismiyor saglayici, tarafindan belirlenen bir belirli bir yas altindaki kisilere kullanilabilir olmasi gerekir. Hastalik veya yaralanma genellikle belirli bir süre, alti aydan fazla çalisan onlari durdurdu ise sigortalinin yararina iddia edemez. Saglayici kisi kurtarir kadar devam primleri devam edecektir.

Ama onlar tam zamanli istihdam disinda oldugunuzda hastalik veya yaralanma muzdarip olanlar hakkinda? Peki, bu yarar da onlara uygulayabilirsiniz. Onlar hasta ya da yarali ve mümkün, alti ay temel, günlük görevleri bir dizi yapmak için hastalik veya yaralanma baslangiç, sonra ise genellikle yarar iddia edemez.

Yani, bir hayat sigorta poliçesi yaptirmayi düsünüyor herkes, bu degerli parasi dahil edilip karar vermeniz gerekir. Hiçbir prim uzun vadeli is göremezlik bir zamanda toplanan ve politika zihin mali baris saglamaya devam edebilirsiniz olacagini bilmek rahatlatici.

Bu kapak tüm gereksinimleri karsiladigindan emin olmak için, bir politika baslamadan önce, hüküm ve sartlarini okumak için her zaman mantikli bulunuyor.