araba ariza kapak paketleri

Ne tür bir araba sürücü ya da ucuz degil sadece ariza kapagi olan, bir hafta içinde sürücü kaç kilometre ama güvenebileceginiz olursa olsun her sürücünün için gereklidir.

Bu sürücülerin binlerce takiliyorum her yil olur, ya da yolda yikmak. Hatta ariza her yerde olabilir. Bazi hatalari yaygindir ve araç üzerinde kontrol her ay birkaç dakika harcamak durumunda kolayca önlenebilir. Yapabileceginiz baska bir önlem ariza örtü.

Paket türleri:

Iki tipik Araba Dagilimi Kapak kosullaridir:

yol kenarinda kurtarma

Eger çok uzakta evden gibi araç bozulursa, ariza kapagi sigorta poliçesi bu tür hizli bir sekilde tekrar hareket ya da belirli bir yariçap içinde en yakin garaja çekili alacak. Araç yol kenarinda sabit olabilir Eger küçük mekanik veya elektrik arizalari için ücretsiz emegin 60 dakikaya kadar almalidir. Sizin için ödeme olasiligi olan tüm parçalaridir.

yol kenarinda kurtarma ve ev kurtarma

Bu araba sigorta poliçesi yol kenarinda kurtarma gibi kapagin ayni düzeyde saglar ama ayni zamanda ev ve yerel için kapak uzatacaktir. Buna ek olarak, bu kapak genellikle yerel garaj için araç dönecektir.

Unutulmamasi gerekenler:

Hatalari için düzenli olarak araç kontrol yolda araç tutmak için en iyi yoldur. Burada kendiniz kontrol edebilirsiniz sorunlu noktalari bir listesi:

• Her birkaç ayda bir lastikleri kontrol edin. Lastiklerinizi ‘dogru basinç-to-yük orani bilin. Lastiklerinizi üzerinde sirt yasal özellikleri içinde olmalidir (1.6mm – 8mm) ve en az 3 mm dis kis aylarinda tavsiye edilir.

• Bir yedek lastik kadar pompaladi kontrol edin, ve bunu degistirmek için araçlari var.

• Sogutma suyu deposundaki su ve antifriz yeterli olup olmadigini kontrol edin.

• ön cam silecegi tankinda ekran yikama yeterli olup olmadigini kontrol edin.

• temizleyin kir maksimum parlaklik vermek için farlar sonucunda olustuguna
karanlik kis geceleri.