ohio saglik sigortasi uygun fiyatta easytoinsureme

Bugün yayinlanan Ohio merkezli küçük isletme liderlerinin yeni bir ankete göre, Ohio küçük isletme sahiplerinin akillarinda üst konular arasinda saglik sigortasi yer aliyor sunan en uygun fiyatli.

Small Business Çogunluk tarafindan yayimlanan arastirma, Sausalito, Kaliforniya merkezli kar amaci gütmeyen bir saglik savunma grubu Ohio 300 küçük isletmelerin sahipleri sorguladi.

Rapor topluma girisimcilik için önemli bir engel olarak izlemek ve saglik sigortasi geri ekonomi almak için gerekli saglik reformu görür bulundu.

“Küçük isletme sahipleri bugünün ekonomisinde birçok zorlukla karsi karsiya,” Steve Millard, Cleveland Küçük Isletmeler için Konseyi’nin bir temsilcisi söyledi. “Saglik sigortasi kapsami onlarin en acil ve acil sorunlardan biridir.”

Raporda üst bulgulardan biri Ohio isletme sahiplerinin çogunlugu en uygun fiyatli saglik sigortasi sunan engel büyük engel oldugunu söyledi olmasiydi. Ankete göre, saglik sigortasi sunan degil Ohio isletmelerin yüzde 77 onlar göze alamaz söyledi.

Rapordan diger bulgular sunlardir:
Bu Ohio isletmelerin sunan sigorta • 71 yüzde çünkü maliyeti bunu yapmak için bir mücadele oldugunu söyledi;
• yüzde 73 saglik reformu yolda geri ekonomi almak için önemli oldugunu söyledi;
• yüzde 72 insanlar prim maliyeti yükseltir bile, kendi saglik durumuna bakilmaksizin saglik politikalari satin almak mümkün olmasi gerektigini kabul ediyorum ve
• yüzde 67 bu saglik daha uygun yapmak için sorumlulugu paylasmak için bireyler, isverenler, sigorta, hükümet ve saglik personeli için uygun oldugunu söyledi.