california en ucuz araba sigortasi almak için nasil

Eger Kaliforniya eyaletinde yasayan ve uygun bir otomatik sigorta poliçesi ariyorsaniz o zaman bazi adimlar atmasi gerekir. Burada bazi temel ipuçlari ve kisisel durum göz önüne alindiginda mümkün Kaliforniya’da en ucuz araba sigortasi, ulasmak için yardimci olacaktir ipuçlari.

Öncelikle, sadece asgari sorumluluk sigortasi satin alma seçenegi göz önünde bulundurun. Sigorta bu tür bir kaza durumunda, kendinizi degil baskalarini korumak ve amaçlanmistir. Kapsama Bu tür bir yasal bir zorunluluktur, ancak gereksinimleri kesinlikle durumuna bagli olarak degisir. Kaliforniya için minimum gereksinimleri hakkinda bilgi edinin ve, ihtiyaç olmasi halinde, sadece temel ihtiyaçlarin satin.

Ek kapsama gerektirir, o zaman tam olarak neye ihtiyaciniz dikkate harcamak. Eger yararlanmak için gidiyorsun sürece ek kapsama satin alma para saf bir kaybidir. Ihtiyaçlarinizi degerlendirmek ve, ihtiyaç olmasi halinde, bazi saglayicilar konusun. Ihtiyaciniz ve kisisel durum göz önüne alindiginda kapsama ne tür ihtiyaciniz ne kadar kapsama Onlar size yardimci olmak için ve bazi degerli fikir verecektir istekli olmalidir.

Indirilemeyen artan seçenegi düsünün. Bir dava dosyasi zaman bu indirilebilir ve bu nedenle düsük tutmak için en iyi çikarina olabilir ödemek zorunda kalabilirsiniz. Unutmayin, ancak, muafiyet düsük tutarak sik sik primleri daha yüksek olmasinin yol açacagi. Eger aylik ödemeleri ve politikasinin toplam maliyeti azaltmak istiyorsaniz indirilemeyen bu üzerinde bir etkisi olacak yükselterek olmadigina bakin.

Erkek dogru araç sürüs emin olun. Açikçasi, araç türüne sürüs için fiyatlar üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktir. Eger gerçekten para kazanmak için gerekiyorsa, mevcut araç satis ve bir ikinci el almayi düsünün. Eger araç satin alma tasarruf edecek, ama ilgili politika ararken daha ekonomik ve yakit tasarruflu bir, ve daha ucuz almak mümkün olabilir sadece.