Genç otomatik sigorta para tasarrufu için 3 ipuçlari

Otomatik sigorta primleri motorlu araç kaza verileri, genç sürücüler için çok iyi degil etkilenmektedir. Diger tüm yas araliklari göre gençler israrla hem ölümcül hem de ölümcül olmayan kazalar en yüksek rütbe. Gençler eski, daha deneyimli sürücüler ile karsilastirildiginda son derece yüksek ölüm toplam sahip, onlar sürücü mil sayisina göre daha fazla kaza ile iliskili olma egilimindedir.

Mezun Sürücü Lisans takip eden ölüm ve kaza sonucu yaralanmalari ile birlikte genç kazalari azaltmak amaciyla devletlerin çogunda kullanilan bir yöntemdir. Genellikle 15 yas arasinda 18 ile – Bu giderek kendi ve gece sürüs sürüs gibi genç otomobil izinleri, artirarak gerçeklestirilir.

Aileler de aktif olarak trafik güvenligi konusunda basindan sürücüleri egitmek gerekir. Ayrica, bir araba kullanirken, cep telefonu kapatarak sürüs yasalari itaat, ve kurulan sokaga çikma bagli kalarak gibi kurallar olusturmak ve uygulamak akillica olur. Bu eylemler zaman çok daha disiplinli, güvenli sürücü gelistirme sonucunda geçtikçe genç otomatik sigorta pahasina azaltmak mümkün olacak.

otomatik sigorta oranlarinin düsürülmesi için ipuçlari

1. Ebeveynlerin otomatik sigorta poliçesi için genç sürücü ekleyin para kaydedebilirsiniz. Bu eylem kesinlikle ebeveynlerin maliyetleri arttiracak, ancak genç sürücü için de ayri bir otomatik poliçesi satin almaya göre çogu durumda olasilikla daha pahali olacak.

2. Gençler defansif sürüs kursu katilimi için de iyi notlar (normalde “B” ortalama) korumak ve ise sigorta tasiyicilari bir dizi kapsama tasarruf saglar. Her indirim yardimci olur!

3. Genç sürücülerin ‘yasindan sonra, oranlari genellikle birakin. 19 yasinda ulastiktan sonra, gençler için sigorta maliyeti kadar yirmi sekiz yüzde olarak azalmasi olabilir. Yas 21, prim mümkün olaganüstü bir sürüs kayit küstah daha düsebilir.

Genç otomatik sigorta göz önüne alindiginda aklinizda bu kurallari ve stratejileri tutmak için önemlidir. Sen yaptin mutluluk duyariz!