nasil geçici otomatik sigorta size yardimci olabilir

Sen bir sürücü, araba kazalari her zaman bir uyari olmadan olur ve en iyi sürücüleri basina gelebilecek ne kadar yetenekli olursa olsun. Eger araba sadece park ve tahrik olmak bile zaman olabilir. Yani, yapilacak en mantikli sey bir otomatik sigorta ile karsi kendinizi korumak için. Ama araç uzun süre kullanilmayacaksa degilse? Bu durumda. Geçici otomatik sigorta çözüm olabilir.

Geçici araba sigortasi zaman belirli bir süre için araç kapsayan ve ayni zamanda da artik neredeyse her devlet için geçerli oldugu, sigorta zorunludur devletler kendi araba sürmek için birçok kisi tarafindan kullanilir. Bu sigorta yaygin olarak bilinen edildigi diger adi kisa vadeli araç sigortasidir.

Sigorta Bu form da araç ödünç ve aileniz ya da araç yeterince kaplidir, böylece en azindan sigorta poliçesi dahil edilmez bir parçasi olmayan olan insanlar için uzatilabilir. Geçici araba sigortasi önemli hale gelir baska bir durum siklon ve kasirgalar sirasinda. Bunlar aracinizi korumak gerekir ve bu sigorta amaç için uygun olan mevsimlik dogal felaketler vardir.

Hiçbir sigorta poliçesi var ve ilk araba satin alirken geçici sigorta da kullanilabilir. Bu sergi salonu evinize araba çikarmak için ve bu tür durumlarda sirasinda bu sigorta bosuna olabilir sigorta çesit gerekir. Klasik ve ünlü araba koleksiyoncular da geçici otomatik sigorta ile gitmek.

Eger spor etkinlikleri ya da sergiler gibi yilda belirli bir süre için sürücü bir araç kendi, o zaman geçici sigorta araciniz için kapsama uygun seklidir. Hatta yilin önemli bir bölümünü sirasinda araç kullanmiyorsaniz, bu sigorta oldukça gereksiz olur tüm yil için bir otomatik sigorta poliçesi ile karsilastirildiginda çok daha ucuz bir fiyata gelecek olmasidir.

Yine, bir kiralama sirketi bir araba kiralama zaman, bu dönemde herhangi bir potansiyel hasar kaplidir, böylece bu sigorta ile birlikte olmasi muhtemeldir. Temel olarak, geçici otomatik sigorta aracinizin yolun riskine maruz kalmaktadir sinirli bir süre için kullanilir. Aracinizin sigortalanmasi için düsük bir bütçe varsa, o zaman bu otomatik sigorta tercih ve para biraz kaydedebilirsiniz.