nasil hayat sigorta sirketleri para yapabilirim – sukut

Hayat sigortasi sirketleri halka açik ve halka kendi kitaplari ortaya olan sirketler tarafindan kurulmustur gibi çok para kazanmak. Soru çok bu nasil yaparsiniz sadece var?

Hayat sigortasi kumar baska bir sey degildir. Bir düzenli olarak tarihte her ay bir prim ödemek. Eger politika yerde dönemde ölürsen, o zaman bahsi kazanmak ve hayat sigortasi sirketi belirlediginiz kisiye ölüm yardimi öder. Tabii ki, ölü oldugu için bu içi bos bir “kazan” bir parçasidir, ama vardir.

Yani, hayat sigortasi sirketi kazanmak nasil yapar? Bu yasam beklentileri ve bu verilerin büyük miktarlarda analiz ederek yapar. Bu basini döndürmek yapacak çok farkli faktörleri analiz etmektedir. Duman? Bu verilere göre normalden daha erken ölecek. Et yemek yok mu? Bu verilere göre uzun yasamak için gidiyoruz. Dikkate alinan çesitli faktörlerin sonuçta hayat sigortasi sirketi daha sonra oranlari kapali sunabilir sizin için bir portföy yani sira bir dönem olusturun. Bu tabii ki hayat sigortasi sirketi lehine seyler yatik. Politikalarinin binlerce dogru, genellikle önde çikacaktir olacaktir.

Sigorta sirketleri de kazanmak baska bir yolu yoktur. Belki de bir “hizlandirilmis”, herhangi bir hayat sigortasi yürütmenin favori dünya denilen bir sey ile bir ilgisi yoktur. Aradan nedir? Bir politika bir ölüm yardimi ödenen olmadan sona erdiginde öyle. Bu bir politika dönem sonuna kadar basit olabilir, ama burada daha belirgin bir durum bahsediyoruz. Biz artik prim ödeme gelemez çünkü insanlar kendi politikalarini terk zaman bahsediyoruz. Sirket tüm prim alir ve hiçbir ödeme yapar. Terk politika uzunlugundan daha önce olusur bu yana, sigorta sirketi için büyük bir istatistiksel kazançtir.

Nasil hayat sigorta sirketleri para kazanabilirim? Peki, birçok yolu vardir. Atlamali belki de baskin biridir.